Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Víkend na středověkém zámku

Víkend a romantické víkendy

Víkend na zámku

Romantický víkend na středověkém zámku představuje nevšední zážitek pro každý zamilovaný pár. Po dobu víkendu se stane Vaším novým domovem středověký zámek, který se nachází na skalách v krásné krajině Českého Ráje.

Víkend na středověkém zámku nabízí kouzelný zámek, překrásné okolí a nevšední zážitek.

Společně se zajímavým programem dají dohromady víkendový pobyt, který jistě bude nezapomenutelným dárkem nejen pro všechny zamilované.

Víkend na středověkém zámku nabízí spoustu romantiky, odpočinku a radostí.

Romantický víkend na středověkém zámku má pro vás nejen archivní víno, ale i kouzelnou přírodu.

Víkend na středověkém zámku nabízí i úžasný restaurant a relaxační procedury v nedalekých lázních.

Věříme, že víkend na středověkém zámku bude pro vás tak nevšední zážitek, který budete mít nadlouho vryt v paměti jako nejkrásnější víkendový pobyt.

Co Vás čeká

Víkend na středověkém zámku. Zde je kompletní program pobytu Romantický víkend na středověkém zámku: jak již bylo zmíněno v úvodu, tentokrát Vás ubytujeme přímo na středověkém zámku v Českém ráji.

Po příjezdu Vás potěší víno z vinného archivu a pro dámu budou připraveny čerstvé květiny. Během pobytu si pochutnáte na snídaních formou bufetu a na dvou romantických večeřích v zámeckém restaurantu.

Abyste se mohli důkladně seznámit s krásami okolí, je v ceně Romantického víkendu na středověkém zámku též zahrnut kredit na další zámecké služby.

Můžete zvolit například pronájem horských kol, vyjížďku na koních, posezení v zámeckém vinném sklípku, některé z lahodných pokrmů zámecké restaurantu či krčmy nebo vybrané relaxační procedury v nedalekých lázních Sedmihorky či přímo zámeckém wellness centru.

Délka

Romantický víkend na středověkém zámku je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu například prodloužený víkend (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

Lokalita

Český ráj –Turnovsko

Počet osob/cena

2 os. / 7999,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně

Balíček obsahuje

Víkend na středověkém zámku nabízí pokoje standardu Lux, které se nachází přímo v zámeckých prostorách Vám nabídnou velice příjemné ubytování. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a TV se SAT.

V ceně pobytu Romantický víkend na středověkém zámku je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na snídaně formou bufetu a dvě výběrové romantické večeře při svíčkách v zámeckém restaurantu, kde Vám rádi připraví i tradiční pokrmy dle historických receptur.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Libovolné

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení

K balíčku je možné přiobjednat

1) Prodloužení pobytu o noc v mimosezóně (1.10. - 30.4.) 1 800 Kč, v sezóně 2 260 Kč,
2) Privátní kurz lezení na umělé stěně s profesionálním instruktorem (včetně zapůjčení všech nezbytností) - 2 699 Kč pro dvě osoby,
3) Zorbování - adrenalinová jízda v divoké průhledné kouli (cca 50 Km od ubytování) - 1 999 Kč za 2 jízdy pro dva,
4) Vyhlídkový let nad dominantami Českého ráje během, kterého budete mít jedinečnou příležitost si prohlédnout a nafotit hrady a zámky z ptačí perspektivy - cena 3 999 Kč.

Zajímavosti okolí

Buďto přímo v zámeckém hotelu nebo v jeho blízkosti můžete dále využít následujících služeb: výuka horolezectví na nedalekých skalách, rafting na divoké řece, jízda na koních, střelba z kuše, tenis, golf, horská kola a hlavně mnoho tras na procházky a túry po Českém ráji. Pro doplnění energie jsou pro Vás připraveny masáže celého těla, rašelinové zábaly a perličkové koupele v nedalekých lázních Sedmihorky.

Český ráj je jedinečný región, který nabízí na nevelkém území množství zajímavých míst, která stojí za návštěvu. Duch minulosti na Vás dýchne na hradech Kost, Valdštejn, Valečov, Frýdštejn, Trosky či Rotštejn a zámcích - Hrubý Rohozec, Humprecht, Mnichovo Hradiště a Hrubá Skála. Naleznete zde též památky lidové architektury - Dolánky u Turnova, Sobotku nebo Vyskeř. Českému ráji dominuje jeho populární symbol, zřícenina hradu Trosky.

Ideální variantou na výlet jsou i skalní města, kterých v Českém ráji, též naleznete několik - Prachovské Skály, Hrubo či Maloskalsko. Necelých 25 Km je vzdálený Liberec s aquaparkem a ne o moc dále se rozprostírají lyžařské areály Krkonoš.

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 774 321 784

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 210708
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition