Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Víkend na zámku s dětmi

Víkend a romantické víkendy

Vypravte se s celou rodinou prožít zážitek vydařený víkend na zámku s dětmi a to na pohádkový zámek do Českého ráje.

Romantický pobyt na zámku má pro vás luxusní ubytování, lahodnou stravu a opravdu bohatý program pro každého člena rodiny (balíček je pro dva dospělé a jedno až tři děti.)

Zde je tedy kompletní program pobytového balíčku Víkend na zámku s dětmi: jak již bylo zmíněno, tentokrát jsme pro celou Vaší rodinu připravili víkendový pobyt plný zážitků ve vyhledávaném zámeckém hotelu.

Ubytujeme Vás v luxusně vybaveném rodinném apartmá, které poskytne celé Vaší rodině maximální komfort. Lahodná strava v hotelové restauraci Vám dodá dostatek energie na všechny aktivity, které Vás během pobytu čekají.

Součástí balíčku Víkend na zámku s dětmi je polopenze složená z vydatných snídaní formou švédských stolů a dvou výběrových rodinných večeří. Prostě skvělý zážitek.

Co Vás čeká

Víkend na zámku s dětmi a blízké okolí plné hradů, zámků či skalních měst Vás zaručeně naláká na nějaký zajímavý výlet. K relaxaci zajisté oceníte privátní vstup do hotelového wellness centra pouze pro Vaši rodinu.

Hlava rodiny bude moci dále relaxovat při klasické masáží celého těla a pro dámu je připravená populární zkrášlovací čokoládová masáž. A jak jsme slíbili v balíčku je i pestrý program pro děti.

Prohlídka zámeckých prostorů za doprovodu princezny, návštěva zámeckého akvária či seznámení se se sokolnictvím (zámecký sokolník Vám přiblíží práci s dravci). K tomu ještě nesmíme opomenout vydařený rodinný piknik v zámeckém parku (v zimních měsících v zámeckých prostorách) či neomezenou možnost využívat nový venkovní hotelový sportovní areál s tenisovými kurty, basketbalovým hřištěm či atletickou dráhou.

Délka

Víkend na zámku s dětmi je možné uskutečnit i v průběhu týdne či na delší dobu (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje bezbariérovým přístupem.

Lokalita

Český ráj –Turnovsko

Počet osob/cena

2 os. / 12599,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně

Balíček obsahuje

Luxusně zařízené rodinné apartmá pro dva dospělé a jedno až tři děti vyhlášeného zámeckého hotelu standardu 4* Vám poskytne maximální komfort ubytování. Apartmá disponuje koupelnou s vyhřívanou podlahou, WC, LCD televizorem (81 cm), klimatizací, přípojkami k internetu, minibarem a trezorem. Design apartmá spojuje moderní vybavení s prvky jako kámen, dřevo, voda či zeleň, které hostům nabízejí pocit jedinečné sounáležitosti s okolní přírodou Českého ráje.

Pobytový balíček Víkend s dětmi na zámku Vám nabídne i ne jeden gurmánský zážitek. Součástí pobytu je polopenze, která je složena z vydatných snídaní formou švédských stolů a dvou výběrových rodinných večeří v luxusní hotelové restauraci.

Restaurace Vám nabídne komfortní posezení u slavnostně prostřených stolů, gastronomii na vysoké úrovni od kuchařů s bohatou zahraniční praxí a profesionální obsluhu. V létě je restaurace propojena se slunnou terasou a celoročně Vám bude  k dispozici hotelový Lobby bar, který poskytuje široký výběr míchaných nápojů, drinků a značkových vín zvučných jmen.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Libovolné

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení

K balíčku je možné přiobjednat

1) Vyhlídkový let nad dominantami Českého ráje,  během kterého budete mít jedinečnou příležitost si prohlédnout a nafotit hrady a zámky z ptačí perspektivy - cena 3 999 Kč,
2) 2x Kompletní klasická masáž celého těla - cena 1 500 Kč,
3) balíček Relax Sport - 2x relaxační masáž zad a pronájem tenisového dvorce včetně výbavy na hodinu - cena 1 300 Kč,
4) balíček Aktive - 2x klasická masáž zad a pronájem horských kol na půl dne pro celou rodinu - cena 2 400 Kč,
5) privátní kurz lezení na umělé stěně s profesionálním instruktorem (včetně zapůjčení všech nezbytností) - cena 2 699 Kč pro dvě osoby,
6) Zorbování - adrenalinová jízda v divoké průhledné kouli (cca 40 Km od hotelu) - cena 1 999 Kč za 2 jízdy pro dva.
Přímo v hotelu jsou dále k dispozici následující služby: wellness centrum s finskou saunou, aroma párou, whirpoolem a masážemi, fitness centrum, tenisový kurt (s půjčovnou raket), multifunkční hřiště, půjčovna horských kol na mnoho cyklostezek po Českém ráji, kroket v zámecké zahradě či zámecké zlatnictví se slevou pro hosty hotelu. Nedaleko od hotelu je možné zajistit golf, jsou zde možnosti na koupání a rybaření, vyjížďky na koních a v zimních měsících na sjezdové a běžecké lyžovaní. Během pobytu s dětmi ideálně poslouží i hotelový dětský koutek.

Zajímavosti okolí

Zámecký hotel je situován do jedné z nejkrásnějších oblastí České republiky, na samý okraj Českého ráje směrem na Liberec. Český ráj je jedinečný región, který nabízí na nevelkém území množství zajímavých míst, která skutečně stojí za návštěvu. Duch minulosti na Vás dýchne na hradech Kost, Valdštejn, Valečov, Frýdštejn, Trosky či Rotštejn a zámcích - Sychrov, Hrubý Rohozec, Humprecht, Mnichovo Hradiště a Hrubá Skála. Naleznete zde též památky lidové architektury - Dolánky u Turnova, Sobotku nebo Vyskeř. Českému ráji dominuje jeho populární symbol, zřícenina hradu Trosky. Ideální variantou na výlet jsou i skalní města, kterých v Českém ráji, též naleznete několik - Prachovské Skály, Hrubo či Maloskalsko. Necelých 20 Km je vzdálený Liberec s aquaparkem a ne o moc dále se rozprostírají lyžařské areály Krkonoš a Jizerských hor.

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211544
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition