Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Víkend na zámku snů

Víkend a romantické víkendy

Romantický barokní zámek Vás již očekává. Víkend na zámku snů to je ubytování na zámku hodné šlechticů, romantická večeře v zámeckém sále s živou klavírní hudbou či pestrá nabídka relaxačních procedur jsou již připraveny pro Váš příjezd na Víkend na zámku snů. Víkend na zámku je skvělý zážitek na zámku nebo to může být třeba skvělý dárek.

Vašim novým sídlem se po dobu zážitku víkend na zámku se stane jedna z nejkrásnějších a nejzachovalejších staveb vrcholného baroka, skutečný zámek snů. Šlechtické sídlo vybudované v letech 1699-1702, které prošlo bohatou historií Vám otevře své brány.

Zážitek víkend na zámku vás ubytuje Vás přímo na zámku v luxusně zařízených pokojích, které Vás ihned po vstupu masivními dveřmi vrátí do časů dávno minulých.

K tomu přidejte romantické procházky v zámeckém parku a blízké přírodní rezervaci s naučnou stezkou. Možnosti na zajímavé výlety po okolí a dostanete skutečně neopakovatelný zážitek na zámku. Víkend na zámku Snů není sen i když si tak během pobytu možná budete připadat.

Co Vás čeká

Víkend na zámku snů vás přivítá láhví kvalitního sektu, pro dámu budou připraveny květiny a čokoládové překvapení.

Stravování během zážitku víkend na zámku bude též ve šlechtickém stylu. Jedinečný zážitek na zámku Vám připravíme během romantické večeře, která bude servírována v prostorách Mramorového sálu (obr. číslo 4), který vyzdoben svíčkami a květinami, bude patřit pouze Vám. O splnění každého Vašeho přání se postará osobní číšník a nevšední gurmánský zážitek umocní živá klavírní hudba. Prostě romantická večeře se vším všudy.

Během zážitku víkend na zámku nebude opomenuta ani vydatná porce relaxace. Pro pána jsme zvolili havajskou masáž, která se jako perla mezi masážními terapiemi postará o odpočinek tělesný i duševní. Dámu zase potěšíme speciální medovou masáží, která je nejen velice prospěšná pro tělo, ale představuje i příjemnou relaxaci. Masáže doplníme o privátní vstup do solné jeskyně.

Délka

Víkend
Romantický pobyt Víkend na zámku Snů je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty.


Lokalita

Střední Čechy – Mělnicko

Počet osob/cena

2 os. / 16999,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně

Balíček obsahuje

Víkend na zámku snů nabízí prostorné a komfortně zařízené pokoje přímo v prostorách zámku potěší i ty nejnáročnější klienty. Samozřejmostí je sociální příslušenství, chladnička s minibarem, TV s plochou obrazovkou, trezor, vysoušeč vlasů či přípojka k internetu.

Víkend na zámku snů nabídne v sekci stravování skutečně jedinečný zážitek. Samozřejmostí budou vydatné snídaně, které Vám můžou po dohodě být servírovány až na pokoj. Avšak jedním ze zlatých hřebů tohoto romantického víkendu bude bezpochyby romantická večeře. Mramorový sál zámku s květinami a svíčkami bude patřit pouze Vám. Výběrové královské menu Vám bude servírovat Váš osobní číšník a to vše za doprovodu živé klavírní hudby. Může být něco více romantického.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Libovolné

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení.

K balíčku je možné přiobjednat

Hummer - zážitková jízda s vozem Hummer po terénní trati (na 1 hodinu - 10 min zaškolení instruktorem a následně řídíte v terénu Vy), vzdálenost od ubytování 25 Km - 3 999 Kč.
Doobjednávky k víkendovému pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Zajímavosti okolí

Víkend na zámku Snů Vás zavede do mělnického regionu, který nabízí mnoho možností na zajímavé výlety. Zde je několik tipů, kam se vypravit pokud budete chtít opustit své zámecké panství. Do nedalekého Mělníka se můžete vydat za kulturou, historií, ale třeba i na návštěvu muzea vinařství. Do Kokořínska na procházku malebnou přírodou se skalními městy či přímo na samotný hrad Kokořín. Mezi další doporučená místa bude jistě patřit renesanční Nelahozeveský zámek, hrad Houska nebo rozhledna Vrátenská hora.

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211634
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition