Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Víkend na zámku ve skalách

Víkend a romantické víkendy

Staňte se vládci kouzelného zámku ve skalách a prožijte neopakovatelný zážitek Víkend na zámku ve sklalách 3 dny na jedinečném místě v Českém ráji. Nebo tento dárek darujte někomu blízkému.

Zde je kompletní program pobytu Víkend na zámku ve skalách: jak již bylo zmíněno tentokrát se můžete těšit na romantický víkend ubytování v historických prostorách zámku, který skutečně leží na pohádkovém místě obklopen skalním městem.

Víkendový pobyt na tomto zámku má stylově vybavený zámecký apartmán a poskytne vám nejen komfortní ubytování, ale i překrásný výhled na Vaše "panství" - na okolní skalní města či na symbol Českého ráje - zříceninu hradu Trosky.

Okolí Vašeho zámeckého sídla je protkané mnoha turistickými stezkami, krásnými výhledy a romantickými místy. Na další skvosty Českého ráje (viz Zajímavosti okolí) jejichž návštěvu byste si během víkendového pobytu rozhodně neměli nechat ujít, to ze zámku budete mít, co by kamenem dohodil. Prostě skvělý zážitek.

Co Vás čeká

Po příjezdu na Víkend na zámku ve skalách bude dáma přivítána květinami a dárkem v podobě svícnu, pro pána bude připravena láhev vína z vinného archivu. Na pokoji dále naleznete talíř čerstvého ovoce. Lahodné snídaně formou bufetu doplníme o dvě romantické večeře pro pár, které si vychutnáte v zámeckém restaurantu.

Během víkendového pobytu budete mít k dispozici kredit na libovolné aktivity z nabídky zámeckého hotelu: např. služby wellness centra (masáže a koupele), pronájem horských kol, vyjížďku na koních, posezení v Loveckém salonku či tradiční zámecké krčmě.

Před odjezdem ještě obdržíte drobný dárek, ale hlavně si odvezete vzpomínky na vydařený víkendový pobyt na zámku.

Délka

Víkendový pobyt na zámku ve skalách je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu například prodloužený víkend (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

Lokalita

Český ráj –Turnovsko

Počet osob/cena

2 os. / 13 499,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně

Balíček obsahuje

Můžete se těšit na výběrové ubytování v luxusně zařízeném zámeckém apartmánu. Výhled z Vašeho apartmánu bude směřovat buďto na dominantu Českého ráje - Trosky nebo na malebné skalní panorama. Do standardní výbavy zámeckého apartmánu patří oddělená ložnice, koupelna, WC, TV se SAT. Apartmány jsou vybaveny stylovým nábytkem, který dokresluje zámeckou atmosféru.

V ceně pobytu Víkend na zámku ve skalách je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na snídaně formou bufetu a dvě romantické večeře přímo v zámeckém restaurantu. Dále Vám v letních měsících bude k dispozici restaurant na zámeckých hradbách, bohatý zámecký vinný archiv zajisté využijete během posezení při sklence vína a Lovecký salónek Vám nabídne úchvatný pohled na Trosky a ve vybraných dnech i romantické melodie hrané zámeckým pianistou.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Libovolné

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení

K balíčku je možné přiobjednat

1) Vyhlídkový let nad dominantami Českého ráje během, kterého budete mít jedinečnou příležitost si prohlédnout a nafotit hrady a zámky z ptačí perspektivy - cena 3 999 Kč,
2) Kurz lezení na umělé stěně s profesionálním instruktorem (včetně zapůjčení všech nezbytností) - 2 699 Kč pro dvě osoby,
3) Zorbování - adrenalinová jízda v divoké průhledné kouli (cca 50 Km od ubytování) - 1 999 Kč za 2 jízdy pro dva,
4) Prodloužený víkend (den pobytu navíc) v mimosezóně (do 30.4.) 4 400 Kč, v sezóně 5 600 Kč.

Buďto přímo v zámeckém hotelu nebo v jeho blízkosti můžete dále využít následujících služeb: výuka horolezectví na nedalekých skalách, rafting na divoké řece, jízda na koních, střelba z kuše, tenis, golf, horská kola a hlavně mnoho tras na procházky a túry po Českém ráji. Pro doplnění energie jsou pro Vás připraveny masáže celého těla, rašelinové zábaly a perličkové koupele v nedalekých lázních Sedmihorky.

Zajímavosti okolí

Český ráj je jedinečný región, který nabízí na nevelkém území množství zajímavých míst, která stojí za návštěvu. Duch minulosti na Vás dýchne na hradech Kost, Valdštejn, Valečov, Frýdštejn, Trosky či Rotštejn a zámcích - Hrubý Rohozec, Humprecht, Mnichovo Hradiště a samozřejmě i na Vaší sídelní Hrubé Skále. Naleznete zde též památky lidové architektury - Dolánky u Turnova, Sobotku nebo Vyskeř. Českému ráji dominuje jeho populární symbol, zřícenina hradu Trosky. Ideální variantou na výlet jsou i skalní města, kterých v Českém ráji, též naleznete několik - Prachovské Skály, Hrubo či Maloskalsko. Necelých 25 Km je vzdálený Liberec s aquaparkem a ne o moc dále se rozprostírají lyžařské areály Krkonoš. Ihned u zámku Vás okouzlí malebné scenérie skalního města s mnoha výhledy na panorama Českého ráje. Ve skalách objevíte i úkryt prince Bajaji ze stejnojmenné pohádky.

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition