Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Víkend pro dva v Kutné Hoře

Víkend a romantické víkendy

Víkend pro dva v Kutné hoře

Pojďte se s námi vypravit na Víkend pro dva v Kutné Hoře a objevovat minulost. Ubytujeme Vás v nově zrekonstruovaném hotelu, který se nachází v historickém centru města v budově, o které se dochovaly písemné zmínky již z roku 1427.

Čeká Vás zážitek víkendový pobyt, během kterého se seznámíte s historií města, které za doby vlády Lucemburků bylo, co se významu týče, ihned za Prahou a jehož památky nyní patří na prestižní seznam UNESCO.

Pobytový balíček Víkend pro dva v Kutné Hoře však není ochuzen ani o relaxační procedury či gurmánský zážitek. Ale hlavně to je skvělý zážitek.

Zde je kompletní program pobytu Víkend pro dva v Kutné Hoře: jak již bylo zmíněno, tentokrát se můžete těšit na ubytování přímo v historickém centru Kutné Hory (hotel je vzdálen jen 50 m od Kamenné kašny, 500 m od chrámu Sv. Barbory, 400 m od centrálního náměstí).

Ze stylově vybavených pokojů na Vás dýchne romantický víkend a kouzlo starých časů. Na pokojích se díky citlivým úpravám podařilo zanechat historicky cenné artefakty, které pamatují bohatou minulost budovy.

Že zajímavá místa s bohatou historií jsou v Kutné Hoře skutečně na každém rohu, se přesvědčíte během prohlídky města. Vynechat byste určitě neměli návštěvu návštěvu Chrámu Svaté Barbory či Sedlecké kostnice.

Co Vás čeká

Ale nemějte obavy, během pobytu zbude čas i na relaxování. Můžete se těšit na kranio masáže pro každého z páru, které uleví pohybovému aparátu a zároveň se postarají o duševní harmonizaci. Milovníci dobrého jídla si zase vychutnají romantickou večeři při svíčkách v historické restauraci Mincovna.

Snídaně si budete moci zvolit jak formou švédských stolů, tak se servisem "až do postele". A to jsme ještě málem zapomněli, že na pokoji Vás bude čekat sekt s jahodami.

Pokud tedy chcete prožít vydařený romantický víkend, blíže se seznámit s krásami historické Kutné Hory a ještě si užít zaslouženou relaxaci, tak Víkend pro dva v Kutné Hoře je přesně tím, co hledáte.

Délka

Víkend pro dva v Kutné Hoře je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

Lokalita

Střední Čechy - Kutná Hora

Počet osob/cena

2 os. / 8999,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně

Balíček obsahuje

Zbrusu nové pokoje (hotel byl po kompletní rekonstrukci otevřen v roce 2008) jsou stylově vybaveny masivním dřevěným nábytkem a poskytují velice příjemné ubytování. V pokojích se nachází celá řada historicky cenných artefaktů, které Vás vtáhnou do bohaté minulosti domu. Do standardní výbavy každého pokoje patří koupelna, WC, TV se SAT, vysokorychlostní internet a telefon. Jedná se o hotel kategorie 4*.

V ceně balíčku Víkend pro dva v Kutné Hoře je zahrnuta 1x snídaně formou švédských stolů, 1x snídaně až do postele (snídaňové menu servírované personálem na pokoj) a druhý den pobytu se můžete těšit na romantickou večeři pro dva při svíčkách ve stylové restauraci Mincovna, která Vás svoji atmosférou vrátí do dob největší slávy Stříbrného města. V restauraci oceníte nejen výtečnou kuchyni s mnoha kutnohorskými kulinářskými specialitami, ale i netradiční klášterní pivo z pivovaru Broumov.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Libovolné

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení

K balíčku je možné přiobjednat

Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti můžete dále využít následujících služeb: vnitřní a venkovní bazén, bowling, fitcentrum, squash, půjčovnu kol, tenisové kurty. Dále je možné přes hotel rezervovat vstupenky na kutnohorskou bobovou dráhu, která je nejdelší v ČR či pronájem čtyřkolek. K dispozici jsou též kompletní informace o městě s možností zajištění prohlídek s průvodcem (v případě zájmu o prohlídku Kutné Hory s průvodcem vše rádi zařídíme.

Zajímavosti okolí

Váš romantický víkend pro dva bude probíhat v přímo v centru historické Kutné Hory, která se díky velkému množství architektonických památek může od roku 1995 pochlubit prestižním členstvím na seznamu kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Takže pokud se budete chtít seznámit se zajímavými místy, která Kutná Hora nabízí, tak máte o pestrý program zaručeně postaráno. Pokud se rozhodnete pro výlet do okolí, tak můžeme doporučit například zámky Žleby a Kačina, lázně Poděbrady či hrad Český Šternberk.

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211544
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition