Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Víkend pro zamilované na Hluboké

Víkend a romantické víkendy

Zážitek dárek víkend pro zamilované

Víkend pro zamilované na Hluboké je hluboký zážitek. Tento výkendový pobyt bude v originálním výběrovém apartmánu stylového 4* hotelu v Hluboké nad Vltavou je připraven na Váš romantický pobyt.

K tomu samozřejmě i lahodná strava, relaxační a zkrášlující procedury, neomezený vstup do wellness centra či projížďka kočárem po Hluboké.

Tři romantické dny zážitku Víkend pro zamilované na Hluboké po boku svého nejdražšího nebo své nejdražší nemůžete strávit jinde lépe. 

Tento víkendový pobyt nemůžete strávit lépe. 

 

Co Vás čeká

Víkend pro zamilované na Hluboké. Hluboká nad Vltavou dlouhodobě patří mezi nejpopulárnější destinace v naší zemi a tento balíček Vám zde nabídne hned tři dny plné romantiky.

Základem bude luxusní ubytování ve výběrovém apartmá v hotelu nedaleko samotné zámecké dominanty. S apartmánem budete jistě maximálně spokojeni a ne jinak tomu bude s lahodnou stravou. Vydatné snídaně formou švédských stolů po oba dva dny doplníme o romantickou večeři pro pár v hotelové restauraci.

Již jsme zmínili luxusní ubytování a lahodnou stravu a tak se můžeme přesunout na slíbenou relaxaci. Pro pána je připravena klasická relaxační masáž celého těla, která zajisté přinese pocit úlevy. Dáma se zase může těšit na zkrášlovací zábal z kokosového mléka, který má za cíl navrátit pokožce mladiství vzhled a hebkost. Relaxační procedura je ještě doplněna o masáž hlavy kokosovým olejem.

K tomu v balíčku nechybí ani neomezený vstup do hotelového relaxačního centra, které nabízí bazén s protiproudem, whirlpool, tradiční saunu a infrasaunu. Relaxační centrum Vám bude k dispozici během celého pobytu.

Po porci relaxace se jistě vypravíte na prohlídku jednoho z nejkrásnějších českých zámků či na procházku zámeckými zahradami. I když ani nemusíte, protože během druhého dne pobytu pro Vás bude před hotelem přistaven kočár a romantická vyjížďka kočárem pro zamilované bude moci začít (v zimních měsících a v případě zájmu je možné vyjížďku kočárem nahradit klasickou masáží pro dámu a masáží lávovými kameny pro pána - požadavek prosím uveďte do objednávkového formuláře). Vyjížďka kočárem po Hluboké Vám jistě připraví jedinečné chvíle, stejně jako celý víkendový pobyt pro zamilované na Hluboké.

Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti můžete dále využít následujících služeb: pro milovníky golfu green free na vyhlášeném hřišti v Hluboké nad Vltavou s překrásným výhledem na zámek, pro příznivce jezdectví projížďku na koních, pokud se chystáte relaxovat nebo si protáhnout tělo, tak zajisté využijete bazén, sauny, solárium, fitness studio či masáže. Pro sportovce jsou dále k dispozici tenisové kurty, beachvolejbalové hřiště, bowling nebo půjčovna kol, kterou se díky mnoha okolním cyklostezkám též vyplatí využít.

Výběrové romantické apartmá Vám jistě nabídne maximální zážitek z ubytování. Apartmá je stylově zařízeno (viz foto) a disponuje koupelnou s vanou, sociálním zařízením, TV-SAT, připojením na internet, telefonem s přímou volbou, trezorem a minibarem.

V ceně pobytu Víkend pro zamilované jsou zahrnuty bohaté snídaně formou švédských stolů doplněné o výběrovou romantickou večeři pro dva formou tříchodového menu v hotelové restauraci. K dispozici Vám bude nejen stylová hotelová restaurace, která se specializuje na místí i mezinárodní gastronomii, ale i caffe bar s letní terasou.

Délka

Víkend pro zamilované na Hluboké je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu například prodloužený víkend (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

Lokalita

Hluboká nad Vltavou - Jižní Čechy

Počet osob/cena

2 os. / 10 899,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání zážitku.

Oblečení

Jakékoliv

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení.

K balíčku je možné přiobjednat

1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 2 900 Kč,

2) Beauty balíček - kosmetika společně s kosmetickou masáží pro dámu, thajská masáž pro pána - 1 829 Kč,

3) Balíček Relaxace - rekondiční masáž pro pána a medová masáž pro dámu 1 579 Kč,

4) Balíček Relax Speciál - originální jogurtový zábal pro dámu, rekondiční masáž pro pána 1 499 Kč, 5) Balíček Hluboká Exklusive - zkrášlující zábal v banánových listech pro dámu a masáž hot stones lávovými kameny pro pána - 2 650 Kč,

6) Vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech pro dva (pouze sezónně) - 3 999 Kč,

7) Druhá romantická večeře pro pár - 1 000 Kč.

Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Zajímavosti okolí

Na zámek Hluboká to budete mít “co by kamenem dohodil“ a i blízké okolí Vám nabídne mnoho ideálních příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké na Vltavou se nachází ZOOpark Ohrada a populární Aquapark. Necelých sedm kilometrů to budete mít na romantickou zříceninu hradu Karlův Hrádek, ale i třeba do Českého Krumlova, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO a 10 Km to je do jihočeské metropole Českých Budějovic.

Názory klientů

Klient

Zážitek dárek víkend pro zamilované
Zážitek dárek víkend pro zamilované
Zážitek dárek víkend pro zamilované

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211544
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition