Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Víkend pro ženy na zámku

Víkend a romantické víkendy

Zážitek dárek víkend pro ženy na zámku

Zážitek Víkend pro ženy na zámku a super dárek je tento víkendový pobyt.  

Vezměte svoji kamarádku a vypravte se na vydařenou dámskou jízdu doplněnou o pestrý relaxační program.

Zámecký hotel Vám nabídne příjemné ubytování, lahodnou stravu i zaslouženou porci relaxace. 

Tak bude tento relaxační víkend tím pravým osvěžením v dnešní době.

 

 

Co Vás čeká

Víkend pro ženy na zámku vás vypraví do oblíbeného zámeckého hotelu. Ihned po příjezdu na relaxační víkend Vás přivítáme welcome drinkem a během pobytu si zajisté pochutnáte na kontinentálních snídaních a lahodných tříchodových večeřích v zámeckém gourmet restaurantu.

Základem tohoto balíčku budou relaxační a beauty procedury. Během celého pobytu zajisté využijete neomezený vstup do hotelového wellness centra, které obsahuje bazén, finskou saunu, infrasaunu a parní lázeň (župany i osušky Vám též budou k dispozici). Dále je pro obě dámy připravena oblíbená zkrášlovací čokoládová masáž. Tato procedura vrátí pokožce mladiství vzhled a odplaví toxické látky z těla. A to ještě doplníme o dvě klasické relaxační masáže zádové sestavy, které podpoří ztuhlé svalstvo.

Pokud nebude relaxovat, tak se můžete vydat na procházku zámeckým parkem, navštívit zámecké muzeum porcelánu (vstup do muzea je též součástí balíčku), posedět v salonku při kávě či si v klidu vychutnávat atmosféru dob minulých. Beauty víkend pro ženy přináší tři dny plné odpočinku, které si zaručeně užijete.

Pokud Vám nebudou stačit bohaté služby relaxačního centra, tak můžete třeba vyrazit na pěší či cyklistickou túru po značených trasách v okolí zámku,  pokud dáváte přednost projížďce na hřbetu koně, tak zajisté využijete blízký jezdecký oddíl. Tenisové kurty, golf či krytá střelnice jsou též k dispozici nedaleko zámku.

Zámecký hotel standardu 3* Vám nabídne veškerý nezbytný komfort ubytování. Součástí každého pokoje je koupelna s vanou či sprchovým koutem, WC, TV/SAT, telefon a fén.

V ceně pobytu Beauty víkend pro ženy je zahrnuta lahodná polopenze. Můžete se těšit na kontinentální snídaně a večeře formou tříchodových menu v zámecké restauraci, která se specializuje na tradiční českou kuchyni a zámecké pochoutky z dob minulých. Hotel disponuje zámeckou gourmet restaurací, loveckým salonkem a za pěkného počasí můžete využít také letní terasu před zámkem.

Délka

Beauty víkend pro ženy je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Hotel disponuje bezbariérovým přístupem. Balíček je možné absolvovat i v páru a v takovémto případě nabízíme standardní manželskou postel.

Lokalita

Západní Čechy - Chebsko

Počet osob/cena

2 os. / 10 399,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání zážitku.

Oblečení

Vybavení dle vlastního uvážení.

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení.

Zajímavosti okolí

Zámek se nachází v blízkosti lázeňských měst Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně, v CHKO Slavkovský les. Mezi další možnosti na zajímavý výlet patří město Cheb s historickým centrem, zámek Kynžvart, zámek v Bečově na Teplou, klášter Teplá či hrad Loket. V zimním období jsou hojně navštěvována horská střediska v Krušných horách v letě můžete využít bohaté nabídky sítí značených turistických cest, cyklostezek a možností koupání.

Názory klientů

Klient

Zážitek dárek víkend pro ženy na zámku
Zážitek dárek víkend pro ženy na zámku

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211544
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition