Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Víkend s dětmi v Krkonoších

Víkend a romantické víkendy

Víkend s dětmi v Krkonoších je víkendový pobyt, který si užije celá Vaše rodina. Nabízí ubytování v krásném prostředí Krkonoš doplněné o bohatý program pro každého člena rodiny a nebo může být i skvělým dárkem pro Vaše blízké.

Tentokrát Vás vypravíme do Krkonoš, do oblíbeného hotelu, který se nachází na samotě v údolí pod horou Kotel.

Dle počtu Vašich ratolestí Vám přidělíme pokoj, máme připraveny troj, čtyř i pětilůžkové pokoje takže nemusíte mít obavy, že se všichni nevejdete. Starosti o jídlo též můžete vypustit z hlavy, jelikož je pro celou Vaši rodinu připravena vydatná horská polopenze včetně nápojů k večeři.

Věříme, že na Víkend s dětmi v Krkonoších dlouho nezapomenete.

Co Vás čeká

Víkend s dětmi v Krkonoších nabídne zajímavý program pro každého člena rodiny. Hlava rodiny se může těšit na jednodenní povolenku k rybolovu na soukromé říční labské přehradě (výbavu lze za poplatek zapůjčit na místě) a k povolence mu ochotný personál přibalí ještě něco na zahřátí, aby u vody nebyla zima. Pokud bude rybolov úspěšný je možné si následně úlovky ogrilovat na hotelové terase (případně uskladnit zamražením).

Pro dámu mezitím budou připraveny na hotelu relaxační masáže - masáž obličeje, dekoltu a krční páteře. A samozřejmě nebudou opomenuti ani nejmladší účastnící pobytu.

Pro dítě (děti) budou nachystány lahodné zmrzlinové poháry a 5 jízdenek na zážitkovou jízdu na nedaleké bobové dráze. To vše ještě doplníme o možnost využívat hotelový bazén, hřiště a stolní tenis po celou dobu pobytu, jeden privátní rodinný vstup do hotelové sauny a dárek v podobě turistické mapy Krkonoš, abyste se v horách neztratili.

Nač tedy čekáte, vezměte celou rodinu a jeďte si užít parádní víkend do Krkonoš.

Délka

Pobyt Víkend s dětmi v Krkonoších je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) nebo případně na delší dobu (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty (v zimních měsících doporučujeme pro bezpečný příjezd sněhové řetězy), Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

Lokalita

Krkonoše

Počet osob/cena

7999,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně

Balíček obsahuje

Příjemně vybavené tří nebo čtyřlůžkové hotelové pokoje poskytují kvalitní ubytování. Pokoje disponují sociálním zařízením, TV se SAT, telefonem a fénem. Jedná se o hotel 3* standardu.

V ceně pobytu Víkend s dětmi v Krkonoších je zahrnuta vydatná horská polopenze (včetně nápojů k večeři). Děti se dále mohou těšit na lahodný zmrzlinový pohár. Snídaně jsou formou švédských stolů, večeře je servírována výběrem ze tří menu. Hotel disponuje nejen restaurací s letní terasou, ale i stylovou vinárnou.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Libovolné

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení

Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti jsou Vám k dispozici následující služby: krytý bazén, sauna, masáže, manikúra, letní terasa s lehátky, hřiště na volejbal a kopanou, tenisový kurt, stolní tenis či kulečník.

Dále můžete využít posezení u táboráku, pronájem horských kol či nedaleké farmy na projížďku na koních po Krkonoších nebo na výuku jízdy. Pro děti je k dispozici dětský koutek. V zimě bohaté možnosti na lyžování (ski škola a ski půjčovna je ve ski areálu vzdáleném 300 m). K dispozici jsou 2 lyžařské vleky o délce 700 metrů a vyhlášené běžecké tratě na nedalekých Mísečkách.

K balíčku je možné přiobjednat

Další dny pobytu.

Zajímavosti okolí

Kouzelná příroda našich nejvyšších hor Vás zaručeně donutí k procházkám, túrám či zajímavým výletům. Pokud se vypravíte do okolí, tak můžete navštívit například Krkonošské muzeum ve Vrchlabí, pramen Labe či nejvyšší horu ČR Sněžku. Mimo Krakonošův revír lze doporučit Zoo a Safari v nedalekém Dvoře Králové, Český ráj, Adršpašsko - Teplické skály či Bozkovské krasové jeskyně.

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211637
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition