Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Víkendový pobyt na luxusní hotelové jachtě

Víkend a romantické víkendy

Zážitek Víkendový pobyt VIP na luxusní hotelové jachtě Vám poskytne jedinečnou příležitost prožít tři dny ve stylu filmových hvězd. Komfortní ubytování, lahodná strava a pestrý wellness program jen vhodně doplní netradiční romantický víkend na luxusní jachtě. Nebo tento zážitek může jen skvělým tipem na dárek.

Připravili jsme pro Vás vskutku romantický víkend na luxusní 80 metrů dlouhé jachtě, která kotví na Vltavě v samotném srdci Prahy.

Jachta na svých 2400  m² plochy nabízí nejen komfortní a prostorné hotelové kajuty ve standardu 4*, ale k dispozici Vám bude i exkluzivní restaurace, bar, kavárna, wellness centrum či odpaliště s golfovými trenažéry.

Prostě naprosto dokonalý luxusní romantický víkend na jachtě.

Co Vás čeká

Víkendový pobyt na luxusní hotelové jachtě, kde se můžete těšit na vysoký standard ubytování i služeb. Během Víkendového pobytu VIP si pochutnáte na vydatných snídaních formou bufetu či se servisem až do kajuty a na výběrové romantické večeři včetně lahve vína a nealkoholických nápojů.

Že i na luxusní jachtě si lze dopřát pořádnou porci relaxace, Vás přesvědčí dvě tradiční Havajské masáže lávovými kameny, které jsou společně se vstupem do wellness centra (sauna s privátním vstupem, tropická lázeň a vlhká bylinná lázeň) též součástí pobytového balíčku.

Z horní paluby jachty si můžete vychutnat krásný výhled na panorama Pražského hradu a nebo se přímo na zajímavá místa v centru metropole vypravit na romantickou procházku. Víkendový pobyt na luxusní hotelové jachtě totiž přináší nejen netradiční ubytování vysokého standardu, ale i možnost prožít nezapomenutelný romantický víkend v samém srdci Prahy, doplněný o výběrovou stravu a relaxaci.

Délka

Víkendový pobyt VIP na luxusní hotelové jachtě  je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), pro klienty je připraveno nonstop hlídané parkoviště.

Lokalita

Luxusní jachta kotví na Vltavě v centru Prahy

Počet osob/cena

2 os. / 9799,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně

Balíček obsahuje

Víkendový pobyt VIP Vám nabídne komfortní ubytování v luxusních 4-hvězdičkových kajutách hotelové jachty. Barevná plochá televize, telefon, připojení na internet a trezor patří ke standardnímu vybavení každé z nich.

Pravý požitek ze spánku Vám přinesou nejen kvalitní postele s příjemnými přikrývkami a polštáři, ale i šum řeky za okny. Každá kajuta je vybavena velmi originálním a luxusním sociálním zařízením. Kajuty mají samostatně regulovatelnou klimatizaci a jsou vybaveny nadstandardní protipožární ochranou.

Vaše chuťové buňky nebudou během Víkendového pobytu VIP  v žádném případě ochuzeny o lahodnou stravu. Můžete se těšit na výběrové snídaně formou bufetu s Bio barem (případně se servisem až do Vaší kajuty) a na romantickou tříchodovou večeři včetně lahve vína, minerální vody a kávy ve vyhlášené restauraci.

Mimo restaurace, kde Vás tým kulinářských mistrů rád pohostí vybranou mezinárodní a moderní českou kuchyní, zajisté dále využijete služeb baru (s pestrou nabídkou koktejlů) a sluneční kavárny na horní palubě, kde se servíruje výborná káva a lahodné dezerty a kde se za pěkného počasí můžete oddat sluneční lázni.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Libovolné

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení

K balíčku je možné přiobjednat

1)Privátní vyjížďka lodí do historického centra Prahy ke Karlovu mostu a zpět - 2 999 Kč za pár, 
2) Golfové vyžití - na jachtě jsou tři golfové trenažéry a ihned u kotviště venkovní driving range -    cena dle zvoleného programu, 
3) Relaxační balíček Speciál - pro dámu medová masáž a pro pána klasická nebo sportovní masáž - 1 400 Kč,
4) Balíček Beauty - levandulový zábal a masáž pro dámu a masáž Lomi Lomi pro pána - 1 999Kč,
5) Hummer - zážitková jízda s vozem Hummer po terénní trati na okraji Prahy (na 1 hodinu - 10 min zaškolení instruktorem a následně řídíte v terénu Vy) - 3 999 Kč. Doobjednávky k balíčku Víkendový pobyt VIP prosím uveďte v objednávkovém formuláři

Zajímavosti okolí

Víkendový pobyt VIP na luxusní hotelové jachtě Vám poskytne ideální příležitost vychutnat si bohaté možnosti, které nabízí historické centrum Prahy, během pobytu se tedy můžete vypravit za poznáním, za kulturou či na nákupy. V případě zájmu je možné k pobytovému balíčku doobjednat i privátní vyjížďku lodí ke Karlovu mostu a zpět (požadavek prosím uveďte do kolonky Ostatní v objednávkovém formuláři, cena projížďky je 2 999 Kč.) 

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 774 321 784

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 210709
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition