Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Víkendový pobyt pro ženy

Víkend a romantické víkendy

Víkendový pobyt pro ženy

Zážitek Víkendový pobyt pro ženy Vás zavede do oblíbeného hotelu v srdci Českého ráje a nabídne Vám bohatý relaxační pobyt doplněný o mnoho možností na zajímavé výlety a sportovní vyžití. 

Víkendový pobyt vám nabízí odpočinek a doplnění energie, tento relaxační pobyt je přesně tím dárkem nebo jen zážitkem, co hledáte.

Zde je kompletní program balíčku Víkendový pobyt pro ženy: jak již bylo zmíněno tentokrát Vás dámy vypravíme do oblíbeného Českého ráje. Nedávno zrekonstruovaný hotel (standardu 3*), který se nachází v samém srdci tohoto regionu, Vám poskytne velice příjemné ubytování.

Okolí bohaté na hrady, zámky, zříceniny či skalní města Vás vyláká k výletům za poznáním či k procházkám krásnou přírodou.

Co Vás čeká

Víkendový pobyt pro ženy, ale hlavně si budete užívat pořádnou porci slíbené relaxace. Součástí relaxačního pobytu jsou totiž dvě klasické masáže celého těla (každá 75 min), které se postarají o kompletní úlevu Vašeho organizmu, dvě masáže horkými lávovými kameny, které zregenerují tkáně a odstraní blokace důležitých bodů Vašeho těla.

K tomu přidáme privátní vstup do sauny a ještě možnost výběru mezi pronájem kol na celý den nebo regenerační masáží horních či dolních končetin. Asi souhlasíte, že více procedur by se za víkendový pobyt už určitě nemohlo stihnout.

Obě rána Vám doplní energii vydatné snídaně a jeden večer se můžete těšit na lahodnou večeři včetně lahve sektu (lze doobjednat i polopenze) v hotelové restauraci. Vypravte se tedy do malebného Českého ráje a dopřejte svému tělu tři dny plné hýčkání a odpočinku.

Délka

Balíček Víkendový pobyt pro ženy je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu například prodloužený víkend (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

Lokalita

Český ráj –Turnovsko

Počet osob/cena

2 os. / 7999,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně

Balíček obsahuje

Prostorné pokoje nedávno zrekonstruovaného hotelu Vám nabídnou velice příjemné ubytování. Součástí každého pokoje je koupelnou s vanou, WC, TV se SAT, lednice a připojením na internet.

Součástí balíčku Víkendový pobyt pro ženy jsou vydatné snídaně po oba dva dny a jedna výběrová večeře pro dámy (samozřejmě lze doobjednat i druhou večeři - cena balíčku je v tomto případě navýšena o 600 Kč - zájem o polopenzi prosím uveďte v objednávkovém formuláři).

Hotelová restaurace Vám nabídne pestrý výběr z české i zahraniční kuchyně. V letních měsících se dá stolovat i na venkovní terase před hotelem.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Libovolné

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení

K balíčku je možné přiobjednat

1) Vyhlídkový let nad dominantami Českého ráje během, kterého budete mít jedinečnou příležitost si prohlédnout a nafotit hrady a zámky z ptačí perspektivy - cena 3 999 Kč pro dvě osoby,
2) privátní kurz lezení na umělé stěně s profesionálním instruktorem (včetně zapůjčení všech nezbytností) - 2 699 Kč pro dvě osoby,
3) Zorbování - adrenalinová jízda v divoké průhledné kouli (cca 50 Km od ubytování) - 1 999 Kč za 2 jízdy pro dva.
Přímo v hotelu je půjčovna horských kol, zástavka cyklobusů, které jezdí po celém Českém ráji je ihned před hotelem, milovníci koupání zajisté ocení nedaleké přírodní koupaliště a populární pískovnu, na projížďky na koních lze využít služby jízdárny a v zimě jsou k dispozici běžkařské tratě.

Zajímavosti okolí

Český ráj je jedinečný región, který nabízí na nevelkém území množství zajímavých míst, která stojí za návštěvu. Duch minulosti na Vás dýchne na hradech Kost, Valdštejn, Valečov, Frýdštejn, Trosky či Rotštejn a zámcích - Hrubý Rohozec, Humprecht, Mnichovo Hradiště a Hrubá Skála. Naleznete zde též památky lidové architektury - Dolánky u Turnova, Sobotku nebo Vyskeř. Českému ráji dominuje jeho populární symbol, zřícenina hradu Trosky.

Ideální variantou na výlet jsou i skalní města, kterých v Českém ráji, též naleznete několik - Prachovské Skály, Hrubo či Maloskalsko. Necelých 25 Km je vzdálený Liberec s aquaparkem a ne o moc dále se rozprostírají lyžařské areály Krkonoš.

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211544
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition