Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Víkendový pobyt romantika

Víkend a romantické víkendy

Víkendový pobyt

Pokud sháníte romantický víkend v podobě romantického pobytu se skutečně velkým R, tak Víkendový pobyt Romantika je přesně tím, co hledáte!

Tento víkendový pobyt obsahuje úplně vše, co by měl kvalitní romantický víkend nabídnout. Můžete se těšit na výběrové ubytování, lahodné romantické večeře, relaxaci a jako zlatý hřeb projížďku kočárem po Hluboké nad Vltavou.

Zde je kompletní program balíčku Víkendový pobyt Romantika po příjezdu na místo budete ubytováni v nedávno otevřeném hotelu, jehož komfortní pokoje Vás zaručeně mile překvapí. Na uvítanou budou na pokoji připraveny rudé růže pro dámu a láhev kvalitního sektu pro pána. Po odpolední procházce městem či relaxaci si vychutnáte výběrovou romantickou večeři včetně láhve vína.

Víkendové pobyty jsou tím pravým osvěžením každého vztahu.

Co Vás čeká

Druhý den víkendového pobytu po bohaté snídani Vás čeká projížďka kočárem po Hluboké nad Vltavou, neboli splněný sen každé romantické duše (v zimních měsících i v případě zájmu je možné kočár nahradit masážemi).

V odpoledních hodinách můžete zajít na prohlídku jednoho z nejkrásnějších českých zámků a následně si vychutnáte relaxační Spa rašelinové koupele, která jsou též součástí tohoto víkendového pobytu. A po zasloužené relaxační kůře zajisté nepohrdnete poctivým jihočeským tříchodovým menu.

Třetí den pobytu po snídani se Víkendový pobyt Romantika nachýlí ke konci, avšak na takto vydařený romantický víkend budete určitě ještě dlouho vzpomínat.

Délka

je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu například prodloužený víkend (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

Lokalita

Jižní Čechy – Hluboká nad Vltavou

Počet osob/cena

2 os. / 9899,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně

Balíček obsahuje

Pobytový balíček Víkendový pobyt Romantika Vám poskytne elegantně zařízené pokoje nedávno otevřeného hotelu čtyřhvězdičkové kategorie, které jistě potěší i náročné hosty.

Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV-SAT, připojením na internet, telefonem, trezorem a minibarem.

V ceně Víkendového pobytu Romantika je zahrnuta lahodná polopenze. Obě rána se můžete těšit na bohaté snídaně formou švédských stolů. Dále pro Vás bude jeden večer připravena tříchodová romantická večeře při svíčkách s lahví vína a druhý večer poctivé jihočeské menu o třech chodech. Takže každý milovník dobrého jídla si zaručeně přijde na své.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Libovolné

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení

K víkendovému pobytu lze doobjednat

  1. Beauty balíček - kosmetika společně s kosmetickou masáží pro dámu, klasická masáž pro pána - 1 759 Kč
  2. Fun balíček - Green fee na golf a 2x klasická masáž - 2 999 Kč
  3. Balíček Relax Speciál - regenerační zábal nohou pro dámu, klasická masáž pro pána 1 759 Kč
  4. Balíček Relaxace - rekondiční masáž pro pána a medová masáž pro dámu 1 549 Kč
  5. Vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech pro dva (pouze sezónně) - 3 999 Kč
  6. Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 2 300 Kč

Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti můžete dále využít následujících služeb: pro milovníky golfu green free na vyhlášeném hřišti v Hluboké nad Vltavou s překrásným výhledem na zámek, pro příznivce jezdectví projížďku na koních, pokud se chystáte relaxovat nebo si protáhnout tělo, tak zajisté využijete bazén, saunu, solárium, fitness studio či masáže. Pro sportovce jsou dále k dispozici tenisové kurty, beachvolejbalové hřiště, bowling nebo půjčovna kol, která se díky mnoha okolním cyklostezkám též vyplatí využít

Zajímavosti okolí

Na zámek Hluboká to budete mít “co by kamenem dohodil“ a i blízké okolí Vám nabídne mnoho ideálních příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké nad Vltavou se nachází ZOOpark Ohrada a populární Aquapark. Necelých sedm kilometrů to budete mít na romantickou zříceninu hradu Karlův Hrádek, ale i třeba do Českého Krumlova, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO a 10 Km to je do jihočeské metropole Českých Budějovic.

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211635
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition