Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Víkendový pobyt s golfem v Českém Krumlově

Víkend a romantické víkendy

Víkendový pobyt v Českém Krumlově

Víkendový pobyt s golfem v Českém Krumlově Vám nabídne nejen golfové vyžití na oblíbeném krumlovském hřišti, ale i zážitek z výběrové ubytování, gurmánský zážitek a možnost seznámit se s jedním z nejkrásnějších měst v České republice. To je naprosto skvělý dárek pro Vaše blízké.

Zde je kompletní program pobytu Víkendový pobyt s golfem v Českém Krumlově: jak již bylo zmíněno v úvodu, tentokrát Vás vypravíme do Českého Krumlova, který po právu patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Český Krumlov je tvořen jedinečným souborem městské zástavby z 16. století, spolu s rozsáhlým areálem hradu a zámku. Návštěvu zámku byste si určitě neměli nechat ujít a proto je vstup již zahrnut do tohoto pobytového balíčku.

Romantické víkendy v Českém Krumlově patří po právu mezi nejromantištější zážitky.

Co Vás čeká

Víkendový pobyt s golgem v Českém Krulově.

Ale hezky postupně, po příjezdu Vás přivítáme welcome drinkem a následně pro Vás již bude připraven romantický pokoj ve stylu Ludvíka IV, který svým komfortem zajisté potěší i náročné klienty. Během pobytu Vás dále čekají lahodné snídaně (po dohodě se servisem až do postele) a gurmánský zážitek v podobě čtyřchodové večeře při svíčkách pro pár.

Nyní se dostáváme ke golfové části pobytu. Můžete se těšit na privátní golfový trénink s profesionálním trenérem, který bude užitečný, jak pro začátečníky tak pro pokročilé hráče. Nově získané dovednosti si poté zajisté vyzkoušíte při hře na 18 jamkovém hřišti (víkendový pobyt lze v případě zájmu i upravit, že jeho součástí bude pouze hra bez tréninku).

Délka

Víkendový pobyt s golfem v Českém Krumlově je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu například na prodloužený víkend (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází kamerou sledované parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem

Lokalita

Jižní Čechy – Český Krumlov

Počet osob/cena

2 os. / 10999,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně

Balíček obsahuje

Můžete se těšit na výběrové ubytování v luxusně zařízeném pokoji ve stylu Ludvíka IV. Samozřejmostí výbavy pokoje je koupelna, WC, TV se SAT, telefon a minibar. Jedná se o oblíbený hotel 4* standardu.
Balíček Víkendový pobyt s golfem v Českém Krumlově samozřejmě neopomíná ani na gurmánský zážitek. V ceně víkendového pobytu jsou zahrnuty lahodné snídaně ( po dohodě Vám mohou být servírovány ochotným personálem až do postele) a čtyřchodová romantická večeře při svíčkách v oblíbené hotelové restauraci. V letních měsících poslouží k příjemnému posezení i venkovní terasa hotelu s krásným výhledem na řeku a celé město.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Libovolné

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení

K víkendovému pobytu lze doobjednat

  1. Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 3 900 Kč
  2. Balíček Relax Speciál obsahující 2x klasickou relaxační masáž celého těla a 2x reflexní masáž rukou a nohou - 2 599 Kč
  3. Medové hýčkání - 2x ozdravná medová masáž a 2x klasická relaxační masáž zádové sestavy - 2 499 Kč
  4. Balíček masáží - pro dámu omlazující čokoládová masáž a reflexní masáž nohou, pro pána klasická relaxační masáž celého těla - 2 549 Kč

Zajímavosti okolí

Samotný Český Krumlov Vám poskytne mnoho možností na procházky za poznáním, historií, ale i romantikou. Zajisté si vychutnáte překrásné historické centrum města, navštívíte zámek, muzea, galerie a další zajímavá místa. Pokud se rozhodnete pro výlet za brány Českého Krumlova, tak Vám můžeme doporučit například nedaleký zámek Hluboká nad Vltavou, hrady Dívčí Kámen a Rožmberk nad Vltavou, rozhlednu na vrcholu Kleť či malebné šumavské podhůří.

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition