Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Víkendový pobyt v Českém ráji

Víkend a romantické víkendy

Víkendový pobyt

Vypravte se s námi na zážitek Víkendový pobyt v Českém ráji. Romantický víkend vás zavede do jednoho z nejkrásnějších koutů naší vlasti, do Českého ráje.

Víkendový pobyt v Českém ráji je skutečnou lahůdkou pro každého komu tento región přirostl k srdci, ale i pro ty, kteří tato jedinečná místa chtějí teprve poznat. Čeká Vás oblíbený hotel celý romantický víkend, lahodná strava, relaxační masáže a spousta možností na zajímavé výlety nebo jen super zážitek.

Zde je kompletní program balíčku Víkendový pobyt v Českém ráji: ubytujeme Vás v nedávno zrekonstruovaném hotelu, který leží v té nejideálnější destinaci, jak pro pěší, tak pro cyklistické výlety po zajímavými místy nabitém Českém ráji.

Budete to mít kousek na známé hrady, zámky nebo třeba do skalních měst (např. zámky Hrubá Skála 3 Km, Hrubý Rohozec 5 Km, Sychrov 10 Km, Humprecht 20Km či hrady Trosky 10 Km, Valečov a Kost 15 Km, skalní města Hruboskalsko 3 Km, Drábské světničky 10 Km, Prachovské skály 20 Km atd.)

Co Vás čeká

Víkendový pobyt v Českém ráji Vás neochudí ani o zaslouženou relaxaci a lahodnou stravu. Po náročných túrách či romantických procházkách krásnou okolní přírodou si budete moci plně vychutnat relaxaci v podobě masáže lávovými kameny (která díky teplu z kamenů nejlépe uvolňuje ztuhlé svaly, bloky, křeče a klouby) pro každého z páru, kterou doplníme o privátní pobyt v hotelové sauně.

A aby balíčku Víkendový pobyt v Českém ráji nechybělo vůbec nic, přidáme ještě romantickou večeři pro dva včetně lahve sektu.

Délka

Víkendový pobyt v Českém ráji lze absolvovat též kdykoliv v průběhu týdne (např. od pondělí do středy), případně na delší dobu než 3 dny například na prodloužený víkend či déle (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat). Parkování je zajištěno na parkovišti přímo v areálu hotelu. Hotel disponuje úschovnou kol. Domácí mazlíčci mohou na pobyt cestovat s Vámi. Tento balíček je ideální i pro rodiny s dětmi.

Lokalita

Český ráj –Turnovsko

Počet osob/cena

2 os. / 6399,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně

Balíček obsahuje

Prostorné apartmánové pokoje nedávno zrekonstruovaného hotelu poskytují velice příjemné ubytování. Apartmány jsou s oddělenou ložnicí, koupelnou s vanou a WC, dále disponují televizí se SAT, lednicí a připojením na internet.

V ceně balíčku Víkendový pobyt v Českém ráji jsou zahrnuty vydatné snídaně po oba dva dny a na druhý den pobytu romantická večeře pro dva při svíčkách. Hotelová restaurace Vám nabídne pestrý výběr z tradiční české i zahraniční kuchyně. V letních měsících se dá stolovat i na venkovní terase před hotelem. V případě zájmu není problém k pobytu doobjednat polopenzi či plnou penzi.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Libovolné

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení

K balíčku je možné přiobjednat

1) Prodloužení pobytu o noc - 1 600 Kč,
2) Balíček Relax Speciál - 2x masáž zádové sestavy a 2x relaxační masáž nohou - 1 199 Kč, 
3) Balíček Relax sport - 2x klasická masáž celého těla (2x 75 min) a pronájem kol pro pár na celý den - 1 699 Kč, 
4) Vyhlídkový let nad dominantami Českého ráje během, kterého budete mít jedinečnou příležitost si prohlédnout a nafotit hrady a zámky z ptačí perspektivy - cena 3 999 Kč pro dvě osoby, 
 5) Balíček Relaxace - 2x klasická masáž celého těla (2x 75 minut) - 1 299 Kč,
6) Doobjednávka druhé večeře či obědů - 300 Kč / osoba,
7) Kurz lezení na umělé stěně s profesionálním instruktorem (včetně zapůjčení všech nezbytností) - 2 699 Kč pro dvě osoby,
8) Zorbování - adrenalinová jízda v divoké průhledné kouli (cca 50 Km od ubytování) - 1 999 Kč za 2 jízdy pro dva.
Přímo v hotelu je půjčovna horských kol, zástavka cyklobusů, které jezdí po celém Českém ráji je ihned před hotelem, milovníci koupání zajisté ocení nedaleké přírodní koupaliště a populární pískovnu, blízké rybníky jsou vhodné i pro rybaření, na projížďky na koních lze využít služby jízdárny a v zimě jsou k dispozici nedaleké běžkařské tratě.

Zajímavosti okolí

Lokalita Český ráj nabízí skutečně vše pro milovníky přírody, historie, ale i aktivní dovolené a proto tradičně patří mezi naše nejvíce žádané destinace. Hrady Valdštejn, Kost či Valečov, zámky Hrubá Skála, Sychrov, Hrubý Rohozec či symbol Českého ráje zřícenina Trosky budou z hotelu jen co by kamenem dohodil. Kousek to budete mít na historický Kopicův statek, do Drábských světniček či do města polodrahokamů - Turnova. Ideální variantou na výlet jsou i skalní města Českého ráje - Prachovské Skály, Hrubo či Maloskalsko. Necelých 25 Km je vzdálený Liberec s aquaparkem a ne o moc dále se rozprostírají lyžařské areály Krkonoš a Jizerských hor.

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition