Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Wellnes víkend v Českém Krumlově

Víkend a romantické víkendy

Zážitek dárek wellnes víkend v Českém Krumlově

Hluboký zážitek v Českém Krulově jako dárek bude tento originální Wellness víkend v Českém Krumlově, který skloubil komfortní ubytování v centru České Krumlova s relaxačními procedurami, lahodnou stravou i poznáváním historického města.

Pokud tedy sháníte wellness pobyt na zajímavém místě s bohatým programem, tak Wellness víkend v Českém Krumlově bude Vaší správnou volbou. 

 Wellness víkend v Českém Krumlově bude krásný zážitek.

 

 

Co Vás čeká

Wellness víkend v Českém Krumlově má pro vás tentokrát výběrové ubytování v samotném centru Českého Krumlova, který je díky své architektuře na seznamu památek světového dědictví UNESCO.

Abyste tato krásná místa mohli poznat důkladněji, jsou součástí tohoto pobytu i vstupenky na krumlovský zámek. Nejen poznávání, ale i relaxace a zábava tvoří tento wellness pobyt. Pro dámu jsme připravili medovou masáž, která se postará o vyplavení toxických látek z těla a klasickou relaxční masáž, pán se zase může těšit na klasickou masáž zádové sestavy (každá procedura je hodinová). Pestrý relaxační program wellness pobyt ještě doplní poukázka na bowling.

K tomu přidáme lahodnou stravu, o kterou se postarají snídaně formou švédských stolů či se servisem až do postele a čtyřchodová romantická večeře při svíčkách a dostaneme víkendový pobyt, který byste si neměli nechat ujít.

Víkendový pobyt nabízí luxusní pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie, který prošel nedávno kompletní rekonstrukcí, zcela jistě potěší i náročné klienty. Každý pokoj disponuje koupelnou, WC, TV se SAT, telefonem a minibarem.

Pobyt Wellness víkend v Českém Krumlově samozřejmě neopomíná ani gurmánské potěšení. V ceně balíčku jsou zahrnuty lahodné snídaně, které Vám budou hotelovým personálem servírovány až do postele (nebo formou švédských stolů) a čtyřchodová romantická večeře v hotelové restauraci (v období od listopadu do března je v balíčku zahrnuta ještě jedna romantická čtyřchodová večeře místo prohlídky zámku, který je v tuto dobu uzavřen).

V letních měsících slouží k příjemnému posezení i venkovní hotelová terasa s krásným výhledem na řeku a celé město.

Délka

Wellness víkend v Českém Krumlově je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu například (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází kamerou sledované parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

Lokalita

Český Krumlov - Jižní Čechy

Počet osob/cena

2 os. / 11 999,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání zážitku.

Oblečení

Vybavení dle vlastního uvážení.

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení.

K balíčku je možné přiobjednat

1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně 3 900 Kč (v mimosezóně 2 500 Kč),
2) Denní hrací fee na 18ti jamkové golfové hřiště v Českém Krumlově pro pár - 2 000 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři .

Zajímavosti okolí

Samotný Český Krumlov Vám poskytne mnoho možností na procházky za poznáním, historií, ale i romantikou. Budete se moci kochat krásnou architekturou, ale i navštívit muzea, galerie či další zajímavá místa. Pokud se během romantického víkendu rozhodnete pro výlet za brány města, tak Vám můžeme doporučit například nedaleký zámek Hluboká nad Vltavou, hrady Dívčí Kámen a Rožmberk nad Vltavou, rozhlednu na vrcholu Kleť či malebné šumavské podhůří.

Názory klientů

Klient

Zážitek dárek wellnes víkend v Českém Krumlově
Zážitek dárek wellnes víkend v Českém Krumlově
Zážitek dárek wellnes víkend v Českém Krumlově

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition