Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Wellnes víkend v Mariánkých lázních

Víkend a romantické víkendy

wellnes víkend v Mariánských Lázních

Zážitek wellness víkend v Mariánských lázních a super dárek je tento wellness pobyt, který je opravdu nabitý relaxem, tak nemůžete pobyt Wellness víkend v Mariánských lázních ponechat bez povšimnutí.

Wellness pobyt Vám nabídne ubytování v luxusním hotelu v Mariánských Lázních, lahodnou polopenzi, vstup do wellness centra a hlavně neuvěřitelných 12 relaxačních procedur.

Takže Vás čeká skutečně wellness pobyt s maximálním relaxem.

Budeme rádi, když se přesvědčíte sami, jak vypadá wellness víkend s maximálním relaxem.

Je to jednoduché stačí se s námi vypravit do oblíbených Mariánských Lázní na wellness víkend. 

Co Vás čeká

Wellness víkend v Maránských lázních, kde se tentokrát můžete těšit na nadstandardní ubytování ve zbrusu nových komfortních pokojích Exclusive 4* hotelu v Mariánských Lázních. Během pobytu wellness víkend pro Vás budou připraveny vydatné snídaně formou bufetu a každý večer si vychutnáte lahodnou večeři formou tříchodového menu.

Avšak wellness víkend, jak jsme slíbili hlavně budete plnými doušky relaxovat. Zde je stručný rozpis procedur, které Vám wellness víkend nabídne: pro každého z páru je připravena masáž hot stones horkými lávovými kameny, slatinný zábal, který uvolní svalům, hydroterapeutická relaxační koupel, tradiční plynová obálka na prokrvení pokožky a kneippova vodoléčebná lázeň.

Deset společných procedur doplníme o dvě originální pro dámu (pán promine, že poměr procedur v balíčku je 5:7). Exkluzivní zábal s 24 karátovým zlatem bude jistě netradičním zážitkem a poslední dvanáctou procedurou bude zkrášlující medová masáž. K tomu ještě přidejte vstup do hotelového wellness centra s vířivkou a bylinnou saunou.

Nové, elegantně vybavené nadstandardní pokoje typu Exclusive 4* hotelu wellness víkend jistě uspokojí i náročné klienty. Součástí každého pokoje je TV se SAT, telefon, minibar, internetové připojení, nábytek v anglickém stylu, sociální zařízení, koupelna s vanou či sprchovým koutem, župany a neperlivá voda.

V ceně pobytu Wellness víkend v Mariánských Lázních je zahrnuta výběrová polopenze. Můžete se těšit na bohaté snídaně formou bufetu (včetně bio produktů) a na dvě lahodné večeře formou tříchodového menu z a la carte lístku v hotelové restauraci, která se specializuje na středomořskou kuchyni. Dále Vám bude k dispozici denní caffe bar s nabídkou koktejlů, kavárenské a cukrárenské menu, letní terasa s grilem a udírnou.

Délka

Pobyt Wellness víkend v Mariánských Lázních je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), parkoviště se nachází přímo před hotelem, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, celý objekt je nekuřácký, hotel disponuje bezbariérovým přístupem i pokojem pro handicapované.

Lokalita

Západní Čechy – Mariánské Lázně

Počet osob/cena

2 os. / 8699,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání zážitku.

Oblečení

Vybavení dle vlastního uvážení.

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení.

K balíčku je možné přiobjednat

1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 2 890 Kč,
2) Green fee pro pár na 18 jamkové hřiště v Mariánských Lázních - 2500 Kč,
3) Balíček Hit - pro pána golfový simulátor, pro dámu relaxační masáž celého těla - 1 399 Kč,
4) Balíček Spa kompletní aromamasáž pro dámu a klasická masáž zádové sestavy pro pána 1 549,-  Kč.
Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Zajímavosti okolí

Pokud se budete chtít vypravit na zajímavý výlet do blízkého okolí, tak zde je několik doporučených tipů: premonstránský klášter v Teplé, hrad Loket, rozhledna Krásno, CHKO Slavkovský les, zámek Kynžvart, skanzen Doubrava či další města patřící do lázeňského trojúhelníku Karlovy Vary a Františkovi Lázně.

Názory klientů

Klient

wellnes víkend v Mariánských Lázních
wellnes víkend v Mariánských Lázních
wellnes víkend v Mariánských Lázních
wellnes víkend v Mariánských Lázních
wellnes víkend v Mariánských Lázních

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition