Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Wellness víkend na Šumavě

Víkend a romantické víkendy

Zážitek dárek Wellnes víkend na Šumavě

Čeká Vás nádherný zážitek jako dárek. Wellness víkend na Šumavě to je výběrové ubytování uprostřed kouzelné šumavské přírody doplněné o relaxaci, sportovní vyžití a lahodnou stravu.

Bohatý program wellness víkend na Šumavě je kvalitní ubytování, oblíbené destinace.

A to jsou jen některé důvody, proč bude Wellness víkend na Šumavě nádherný zážitek v kouzelné šumavské přírodě. 

Wellness víkend na Šumavě je skvělou volbou.

 

Co Vás čeká

Wellness víkend na Šumavě pro vás tentokrát připravil ubytování v malebném koutě Šumavy. Ubytujeme Vás ve vyhledávaném hotelu 4* standardu, který vznikl citlivou přestavbou historických budov pocházejících až ze 13. Století.

Na pokoji pro Vás bude jako uvítání připravena mísa s ovocem. Během pobytu si zajisté vychutnáte vydatné snídaně formou švédských stolů či se servisem až do postele a lahodnou romantickou večeři pro dva při svíčkách včetně lahve vína v hotelové restauraci.

Okolní příroda Vás určitě naláká k procházkám či túrám. Na výlety ideálně poslouží jednodenní pronájem kol či skútru, který je též součástí pobytového balíčku (volba zda budete šlapat nebo se vozit je zcela na Vás). Balíček Wellness víkend Šumava samozřejmě neopomene ani relaxaci. Relaxovat budete moci v hotelové sauně, bazénu či během klasických masáží celého těla, které uleví Vašemu organizmu. Pokud se budete chtít protáhnout, tak Vám ideálně poslouží i hotelové fitness centrum ( též součástí Wellness víkendu - bazén, fitness neomezeně, sauna privátně).

Wellness víkend na Šumavě Vám nabídne komfortně vybavené pokoje vyhledávaného hotelu 4* standardu. Každý pokoj je vybaven kvalitním tisovým nábytkem a mramorovou koupelnou. Samozřejmostí je sociální zařízení, TV se SAT, telefon, fén a v některých pokojích je i minibar. V případě zájmu lze zajistit přistýlku či dětskou postýlku.

Během pobytu Wellness víkend na Šumavě se můžete těšit na snídaně formou švédských stolů (po dohodě se servisem až do postele) a romantickou večeři pro dva při svíčkách včetně lahve vína v hotelové restauraci. Kuchařští mistři Vám rádi připraví vyhlášené lahůdky z ryb či zvěřiny, ale v případě zájmu neopomenou ani vegetariánské pokrmy.

Mimo restaurace Vám bude k dispozici vinárna v historických prostorách ze 13. století, kavárna s venkovní terasou odkud je překrásný výhled na panorama Šumavy a bar (během pobytu máte slevu 20% na veškerou další konzumaci v hotelové restauraci). K Wellness víkendu na Šumavě je možné doobjednat i plnou penzi.

Délka

Wellnes víkend na Šumavě je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu například prodloužený víkend.

Lokalita

Šumava - Kašperské hory

Počet osob/cena

2 os. / 8999,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání zážitku.

Oblečení

Vybavení dle vlastního uvážení.

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení.

K balíčku je možné přiobjednat

1) Doobjednávka noci navíc včetně snídaně - 2 200 Kč,
2) Balíček Relaxace - rekondiční masáž pro dámu a sportovní masáž pro pána 1 120 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Zajímavosti okolí

Uprostřed kouzelné Šumavské přírody se spoustou možností (procházky, túry, výlety na kolech či na běžkách...),  jak v zimních, tak v letních měsících se zaručeně nudit nebudete. Zde přikládáme několik tipů na zajímavé výlety. Milovníci historie se zajisté vypraví na některý ze známých hradů v blízkém okolí Kašperk, Švihov, Rábí, Klenová. Muzeum historických motocyklů, exkurze do tradiční sklárny v Anníně, rozhledna Javorník nebo muzeum Šumavy jsou další alternativy. Pokud by Vám ani toto nestačilo, tak si můžete udělat výlet do nedalekých Strakonic - města dudáků či k sousedům do Německa.

Názory klientů

Klient

Zážitek dárek Wellnes víkend na Šumavě
Zážitek dárek Wellnes víkend na Šumavě
Zážitek dárek Wellnes víkend na Šumavě

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition