Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Zámecká romantika

Víkend a romantické víkendy

Zážitek dárek zámecká romantika

Zážitek Zámecká romantika a super dárek je tento víkendový pobyt, který nabízí ubytování na romantickém zámečku, lahodnou stravu a pestré relaxační možnosti.

Pokud tedy chcete strávit romantický víkend na zrekonstruovaném zámečku ze 14.století, tak tento romantický pobyt je tím, co hledáte.

Vypravte se tedy s námi na romantický víkend na zámeček a prožijte vydařený romantický pobyt. 

A zámecká romantika bude tím ideálním dárkem.

 

Co Vás čeká

Zámecká romantika má pro vás tentokrát ubytování v zámeckém hotelu. Ihned po příjezdu na romantický víkend budete přivítáni lahví sektu a během pobytu si zaručeně pochutnáte na vydatné polopenzi. V den příjezdu na romantický víkend Vás uvítáme čtyřchodovým menu a druhý večer se budete moci těšit na romantickou pětichodovou večeři pro pár. 

Během pobytu Zámecká romantika se postaráme, abyste si odpočinuli a nabrali nové síly. Po celou dobu pobytu si budete moci užívat neomezený vstup do hotelového wellness centra, které obsahuje bazén, finskou saunu, infra saunu a parní lázeň (župany i osušky Vám též budou k dispozici). Dále je pro každého připravena regenerační aroma koupel a vše ještě doplníme o dvě klasické relaxační masáže zádové sestavy.

Pokud Vám nebudou stačit bohaté služby relaxačního centra, tak můžete třeba vyrazit na pěší či cyklistickou túru po značených trasách v okolí zámku,  pokud dáváte přednost projížďce na hřbetu koně, tak zajisté využijete blízký jezdecký oddíl. Tenisové kurty, golf či krytá střelnice jsou též k dispozici nedaleko zámku.

Komfortně zařízené pokoje nedávno otevřeného zámeckého hotelu standardu 3* Vám poskytnou velice příjemné ubytování. Samozřejmostí u každého pokoje je TV se SAT, telefon, WC s vanou či sprchou, fén.

Součástí víkendového pobytu Zámecká romantika je zahrnuta polopenze. Vydatné zámecké kontinentální snídaně jsou doplněny první večer o čtyřchodové menu a druhý večer o romantickou pětichodovou večeři pro pár v zámecké restauraci, která se specializuje na tradiční českou kuchyni a zámecké pochoutky z dob minulých. Hotel disponuje zámeckou gourmet restaurací, loveckým salonkem a za pěkného počasí můžete využít také letní terasu před zámkem.

Délka

Víkendový pobyt Zámecká romantika je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu například prodloužený víkend (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Hotel disponuje bezbariérovým přístupem.

Lokalita

Západní Čechy - Chebsko

Počet osob/cena

2 os. / 10 999,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání zážitku.

Oblečení

Vybavení dle vlastního uvážení.

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení.

Zajímavosti okolí

Zámecký hotel se nachází v blízkosti lázeňských měst Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně, v CHKO Slavkovský les. Mezi další možnosti na zajímavý výlet patří město Cheb s historickým centrem, zámek Kynžvart, zámek v Bečově na Teplou, klášter Teplá či hrad Loket. V zimním období jsou hojně navštěvována horská střediska v Krušných horách v letě můžete využít bohaté nabídky sítí značených turistických cest, cyklostezek a možností koupání.

Názory klientů

Klient

Zážitek dárek zámecká romantika

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211637
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition