Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Zámecký pobyt pro dva

Víkend a romantické víkendy

Pokud si z naší nabídky vyberete zážitek Zámecký pobyt pro dva, tak Vás čeká skutečný romantický víkend šlechticů. Luxusní ubytování, dobová večeře, piknik v prostorách zámeckého parku, ale i wellness služby nebo masáže si užijete v tomto skutečně vydařeném pobytovém dárku.

Zde je tedy kompletní program pobytového balíčku Zámecký pobyt pro dva: tentokrát Vás vypravíme do kouzelného hotelu, který se nachází na okraji zámeckého areálu,  jež je tvořen novogotickým zámkem a anglickým parkem.

Romantický víkend v zámeckém hotelu standardu 4* Vám poskytne své luxusně zařízené pokoje s krásným výhledem na zámeckou dominantu.

Víkend pro dva bude tak naprosto skvělý zážitek.

Co Vás čeká

Součástí balíčku Zámecký pobyt pro dva je i neopakovatelný výlet do minulosti. Jako šlechtický pár se ve svém sídle budete moci těšit na speciální dobovou večeři při svíčkách, láhev vína přímo ze zámeckých sklepů, denní prohlídku zámecké Klenotnice, originální noční prohlídku celého zámku s odborným výkladem a v neposlední řadě odpolední piknik v prostorách zámeckého anglického parku (který si v případě zájmu můžete užít i v historických kostýmech přímo ze zámku).

Jako novinku ještě k pobytu přidáváme hodinový zážitek - seznámení se a vyzkoušení sokolnictví se zámeckým sokolníkem.

K již takto pestrému programu ještě přidáme snídaně servírované až do postele a hlavně následující pestrý relaxační program. Vychutnáte si privátní vstup do vířivky, saunu či páru v hotelovém Wellness centru a chybět nebudou ani masáže.

Pro každého z páru bude připravena masáž z následujícího výběru: speciální relaxační masáž zad, regenerační masáž nohou nebo klasická masáž zad a šíje.

Před odjezdem ještě obdržíte dárek ze zámku, ale hlavně si odvezete spoustu vzpomínek na vydařený Zámecký pobyt.

Délka

Zámecký pobyt pro dva je možné uskutečnit i na delší dobu než 3 dny a 2 noci (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje bezbariérovým přístupem.

Lokalita

Český ráj / Turnovsko

Počet osob/cena

2 os. / 10999,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně

Balíček obsahuje

Luxusně zařízené pokoje zámeckého hotelu standardu 4* jsou vybaveny koupelnou s WC, LCD televizorem, klimatizací, přípojkami k internetu, minibarem a trezorem. Design pokojů spojuje moderní vybavení s prvky jako kámen, dřevo, voda či zeleň, které hostům nabízejí pocit jedinečné sounáležitosti s okolní přírodou Českého ráje. Z pokoje budete mít výhled přímo na zámeckou dominantu.

Zámecký pobyt pro dva zaručeně potěší i každého gurmána. Lahodné snídaně Vám během pobytu budou servírovány až do postele.

Avšak mezi hlavní zážitky víkendu bude jednoznačně patřit dobová romantická večeře pro dva při svíčkách a odpolední piknik v překrásných prostorách zámeckého parku. V hotelu dále naleznete útulnou restauraci s letní terasou a lobby bar s profesionální obsluhou.

Jídla jsou připravována kuchaři s dlouhodobou praxí v zahraničí, proto hotel nabízí gastronomii na vysoké úrovni.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Libovolné

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení

K balíčku je možné přiobjednat

1) Vyhlídkový let nad dominantami Českého ráje, během kterého budete mít jedinečnou příležitost si prohlédnout a nafotit hrady a zámky z ptačí perspektivy - cena 3 999 Kč pro dvě osoby,

2) 2x Kompletní klasická masáž celého těla - cena 1 500 Kč,

3) balíček Relax Sport - 2x klasická masáž zad a pronájem horských kol na půl dne pro pár - cena 1 800 Kč,

4) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů - 3 000 Kč,

5) Privátní kurz lezení na umělé stěně s profesionálním instruktorem (včetně zapůjčení všech nezbytností) - cena 2 699 Kč pro dvě osoby,

6) Zorbování - adrenalinová jízda v divoké průhledné kouli (cca 40 Km od ubytování) - cena 1 999 Kč za 2 jízdy pro dva.

Přímo v hotelu jsou dále k dispozici následující služby: wellness centrum s finskou saunou, aroma párou, whirpoolem a masážemi, fitness centrum, tenisový kurt (s půjčovnou raket), multifunkční hřiště, půjčovna horských kol na mnoho cyklostezek po Českém ráji, kroket v zámecké zahradě či zámecké zlatnictví se slevou pro hosty hotelu. Nedaleko od hotelu je možné zajistit golf, jsou zde možnosti na koupání a rybaření, vyjížďky na koních a v zimních měsících na sjezdové a běžecké lyžovaní. Pokud vezmete na pobyt i své ratolesti, tak Vám ideálně poslouží hotelový dětský koutek.

Zajímavosti okolí

Zámecký hotel je situován do jedné z nejkrásnějších oblastí České republiky, na samý okraj Českého ráje směrem na Liberec.Český ráj je jedinečný región, který nabízí na nevelkém území množství zajímavých míst, která skutečně stojí za návštěvu. Duch minulosti na Vás dýchne na hradech Kost, Valdštejn, Valečov, Frýdštejn, Trosky či Rotštejn a zámcích - Sychrov, Hrubý Rohozec, Humprecht, Mnichovo Hradiště a Hrubá Skála. Naleznete zde též památky lidové architektury - Dolánky u Turnova, Sobotku nebo Vyskeř. Českému ráji dominuje jeho populární symbol, zřícenina hradu Trosky. Ideální variantou na výlet jsou i skalní města, kterých v Českém ráji, též naleznete několik - Prachovské Skály, Hrubo či Maloskalsko. Necelých 20 Km je vzdálený Liberec s aquaparkem a ne o moc dále se rozprostírají lyžařské areály Krkonoš a Jizerských hor.

Zámecký pobyt pro dva je možné uskutečnit i na delší dobu než 3 dny a 2 noci (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje bezbariérovým přístupem.

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211544
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition