Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Zámek Mcely speciál

Víkend a romantické víkendy

Zámek Mcely Speciál je víkendový pobyt, který Vás nejen důkladně seznámí s luxusním zámeckým hotelem, ale dopřeje Vám i výběrové relaxační masáže a nevšední gurmánský zážitek.

Jak již bylo uvedeno, tentokrát Vás víkendový pobyt na zámku vypraví do jednoho z nejznámějších zámeckých hotelů v naší zemi.

Zámek Chateau Mcely - bývalé sídlo šlechtického rodu Thurn-Taxisů, jehož výstavba byla zahájena již v roce 1653 Vám otevře své brány do jiného světa. Zámek, který prošel roku 2006 kompletní rekonstrukcí, stojí uprostřed pečlivě udržovaného anglického parku.

Na víkendový pobyt na zámku vás ubytujeme ve výběrových apartmánech typu Luxury, které jsou vybavené s důrazem na detail a nabízí výhled do zámeckého parku. S tímto dárkem víkendový pobyt na zámku budete naprosto originální.

Co Vás čeká

Víkendový pobyt na zámku Mcely vás ihned po příjezdu přivítá místní specialitou - likérem ze Svatojiřského lesa.

Dále se budete moci těšit na devadesáti minutové aroma masáže, které díky spojení esenciálních olejů s akupresurou představují tu nejlepší relaxaci pro Vaše tělo. Chuťové buňky si zase přijdou na své ve vyhlášené zámecké restauraci Piano Nobile, kde pro Vás bude připravena tříchodová večeře a la carte.

K tomu přidejte hodinový privátní vstup do venkovní vířivky, možnost zahrát si kroket či petanque v zámeckém parku a dohromady dostanete vskutku vydařený víkendový pobyt na zámku - Zámek Mcely Speciál.

Délka

Víkend
Pobytový balíček Zámek Mcely Speciál je možné uskutečnit jak o víkendu, tak v průběhu týdne. Hotel mimo dalších služeb poskytuje uzavřené parkoviště, bezbariérový přístup a na pobyt lze vzít i domácího mazlíčka. V případě zájmu Vám můžeme k pobytu nabídnout i víkendový pronájem luxusních vozů (např. Jaguár XK, Corvette C6, Aston Martin DB9, Porsche 911 Carrera nebo BMW Cabrio).

Lokalita

Střední Čechy – Nymbursko

Počet osob/cena

2 os. / 19999,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně

Balíček obsahuje

Víkendový pobyt na zámku Mcely ve stylově vybavených apartmánech typu Luxury Suite hotelu 5* kategorie Vám poskytnou maximální komfort ubytování. Každý pokoj typu Luxury Suite disponuje bezdrátovým přístupem na internet, minibarem, rádiem, plazmovou TV a SAT, telefonem, fénem a koupelnou s vanou.

V ceně romantického pobytu Zámek Mcely Speciál je zahrnuta polopenze. Bohatá snídaně formou bufetu a tříchodová večeře ze speciálního a la carte menu. Luxusní zámecká restaurace Piano Nobile pod vedením zkušeného šéfkuchaře Libora Krušinského Vám nabídne pokrmy založené na místních recepturách v kombinaci s původní aristokratickou kuchyní Thurn-Taxisů, kteří žili na zámku Mcely do roku 1947. V letních měsících Vám pokrmy mohou být servírovány na zámeckém patiu.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Libovolné

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení
Přímo na Chateau Mcely nebo v jeho blízkém okolí můžete využít následujících služeb: saunu, relaxační masáže, půjčovnu kol, bowling, golfové hřiště, vyjížďku v kočáře či na koních, koupaliště, krytý bazén, tenisové kurty či fitness centrum.

Zajímavosti okolí

Blízké okolí zámku Mcely nabízí mnoho možností na zajímavé výlety. Na procházku nebo výlet na kolech se můžete vypravit do legendami opředeného Svatojiřského lesa. Dalším zajímavým místem jsou Jabkenice, kde žil a tvořil skladatel Bedřich Smetana. Pokud nebudete dostatečně nasyceni zámeckou atmosférou, tak za návštěvu určitě stojí nedaleké zámky Loučeň, kde je mimo zajímavé zámecké expozice i unikátní soubor 10 labyrintů a bludišť a Dětěnice, jež jsou oblíbené díky populární zámecké krčmě ve které poznáte, jak se stolovalo ve středověku.

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211636
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition