Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Zážitkový víkend pro dva

Víkend a romantické víkendy

Víkend pro dva

Připravili jsme pro Vás originální Zážitkový víkend, který by si  neměl nechat ujít žádný aktivní pár. Ubytování ve výběrovém hotelu v Hluboké nad Vltavou, romantická večeře pro dva při svíčkách, relaxační masáže a hlavně adrenalinové dobrodružství v podobě tandemového seskoku nebo vyhlídkového letu (volba zážitku je na Vás).

Pokud tedy toužíte po zážitku a romantice a chcete zažít i pořádné dobrodružství, tak vybíráte zcela správně. Prostě super zážitek.

Zde je kompletní program pobytu Zážitkový víkend pro dva: ubytujeme Vás ve čtyřhvězdičkovém hotelu, který leží nedaleko zámecké dominanty v Hluboké nad Vltavou, jejíž návštěvu si během pobytu zajisté nenecháte ujít.

Ihned po příjezdu na víkendový pobyt bude dáma přivítána rudými růžemi a na oba bude čekat sladké překvapení. V ceně pobytu jsou dále zahrnuty vydatné snídaně formou švédských stolů a lahodná romantická večeře pro dva včetně lahve vína. Neopomeneme ani relaxaci v podobě dvou hodinových klasických (případně thajských) masáží celého těla a neomezeného vstupu do hotelového wellness.

Pokud tedy chcete prožít nezapomenutelný víkendový pobyt a ještě zažít skutečné dobrodružství, tak zážitkové romantické víkendy pro dva je Vaší správnou volbou.

Co Vás čeká

Nyní se již dostáváme k aktivitě v oblacích. Ať už se rozhodnete pro vyhlídkový let nebo pro adrenalinový tandemový seskok, tak Vás čeká jedinečný zážitek. Volba je jenom na Vás a věřte, že obě varianty mají co nabídnout!

Během vyhlídkového letu budete mít krásy jižních Čech v čele se zámky jako na dlani u tandemového seskoku prožijete neopakovatelný pocit z volného pádu a zároveň prokážete dostatek odvahy (k tandemovému seskoku i vyhlídkovému letu můžeme zajistit i foto a video - aktivity ve vzduchu jsou pouze sezónní.

Délka

Zážitkový víkend lze uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) či na delší dobu například prodloužený víkend (o kalkulaci delšího pobytu nás prosím neváhejte požádat). Hotel disponuje parkovištěm pro hosty, domácí mazlíčci jsou též vítáni.

Lokalita

Jižní Čechy – Hluboká nad Vltavou

Počet osob/cena

2 os. / 11399,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně

Balíček obsahuje

Elegantně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie zcela jistě potěší i náročné klienty. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV- SAT, připojením na internet, telefonem, trezorem i minibarem.

V ceně balíčku Zážitkový víkend pro dva jsou zahrnuty bohaté snídaně formou švédských stolů a tříchodová „Zamilovaná večeře“ společně s lahví vybraného vína. K dispozici Vám bude stylová hotelová restaurace, která se specializuje na místí i mezinárodní gastronomii a caffe bar s letní terasou. V případě Vašeho zájmu lze k víkendovému pobytu doobjednat polopenzi či plnou penzi.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Libovolné

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení

K zážitku lze doobjednat

1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 2 300 Kč,
2) Doobjednávka druhé romantické večeře pro pár - 1 000 Kč,
3) Beauty balíček - kosmetika společně s kosmetickou masáží pro dámu, klasická masáž pro pána - 1 759 Kč,
4) Fun balíček - projížďka kočárem po Hluboké a Green fee na golf (9 jamkové hřiště) nebo 2x klasická masáž - 2 999 Kč,
5) Balíček Relax Speciál - regenerační zábal nohou pro dámu, klasická masáž pro pána 1 759 Kč,
6) Balíček Relaxace - rekondiční masáž pro pána a medová masáž pro dámu 1 549 Kč.

Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti můžete dále využít následujících služeb: pro milovníky golfu green free na vyhlášeném hřišti v Hluboké nad Vltavou s překrásným výhledem na zámek, pro příznivce jezdectví projížďku na koních, pokud se chystáte relaxovat nebo si protáhnout tělo, tak zajisté využijete bazén, saunu, solárium, fitness studio či masáže. Pro sportovce jsou dále k dispozici tenisové kurty, beachvolejbalové hřiště, bowling nebo půjčovna kol, která se díky mnoha okolním cyklostezkám též vyplatí využít.

Zajímavosti okolí

Na zámek Hluboká to budete mít “co by kamenem dohodil“ a i blízké okolí Vám nabídne mnoho ideálních příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké nad Vltavou se nachází ZOOpark Ohrada a populární Aquapark. Necelých sedm kilometrů to budete mít na romantickou zříceninu hradu Karlův Hrádek, ale i do Českého Krumlova, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO a 10 Km do jihočeské metropole Českých Budějovic.
V ceně balíčku Zážitkový víkend pro dva je zahrnut tandemový seskok pro jednu osobu (případně vyhlídkový let pro pár), v případě zájmu lze doobjednat i pro druhého účastníka. Aktivity ve vzduchu jsou závislé na meteorologických podmínkách. V případně silného větru či bouřky se aktivity po dohodě s letištěm přesouvají na jiný termín.

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211544
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition