Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Hráčem pokru

Vyzkoušejte si své nové povolání aneb Jeden den někým jiným

Zážitek dárek Pokerovým hráčem

Dárek zážitek, kde se můžete stát hráčem pokru je v poslední době velmi oblíbeným dárkem a moderním pojetím doby.

Naučte se ovládat své emoce.

Projděte individuálním koučinkem s profesionálním pokerovým hráčem.

Pokerovým hráčem je zážitek od firmy Krásné zážitky s.r.o.

Staňte se na zkoušku hráčem pokru a nahlédněte do zákulisí pokru a pokerových hráčů v poslední době této oblíbené zábavy.

Zážitek hráčem pokru vás uvede do problematiky a ukáže vám vše co ještě nevíte.

Co Vás čeká

  • Poker kurz s profesionálním pokerovým hráčem, který je plně k dispozici dle potřeb
  • Začátečníkovi vysvětlí pravidla a dá správné základy, pokročilému vylepší taktiku a strategii
  • Předvedení hry, triků a blafů
  • Kuriozity z pokerové historie
  • Výuka trvá 4 hodiny

Délka

4 hodin

Lokalita

Praha

Počet osob/cena

1 os. / 6500,- Kč

Doprovod

Doprovod je možný, ale kouč se věnuje pouze jednomu hráči.

Sezóna/počasí

Celoročně.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání zážitku.

Oblečení

Vybavení dle vlastního uvážení.

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení.

Proč hrát poker?

Proč hrát poker jen pro zábavu? Váš koníček se může stát skvělým způsobem přivýdělku nebo dokonce plnohodnotně nahradit Vaše stávající zaměstnání. Proto jsem hned od začátku přistupoval k pokeru trochu jinak než ostatní. Místo abych ho měl jen jako zábavu, jsem ve volných chvílích zdokonaloval svoji hru analyzováním hand, sledováním videí a čtením strategie.

Začátky byly velmi težké, jelikož mi nikdo nepomohl se zlepšovat. Na vše jsem musel přijít sám, a proto jsem se posouval velmi pomalu. Po nějaké době se mi povedlo dostat na koučink k jednomu z nejlepších online pokerových hráčů v CZ, se kterým jsem strávil celé dva měsíce studií hry a za tuto dobu jsem udělal velký pokrok. Po návratu jsem zasedl opět za pokerové stoly a zlepšení bylo natolik markantní, že jsem se rozhodl živit se pokerem jako profesionální hráč.

Se zkušeným koučem to jde lépe!

Již během první hodiny jsem pochopil, jak rychle se člověk může zlepšovat pod správným vedením a kolik času a zklamání si můžete ušetřit.

Chcete vítězit?

Hrajete poker, nebo s ním chcete začít? Chcete mít svoji hru pod kontrolou? Rádi byste zjistili, proč někdy vyhráváte a jindy ne? Chcete začít vyhrávat ve většině případů? Chcete získat respekt vašich kamarádů u pokerového stolu? Rádi byste zlepšili svoji hru i výdělky online? Možná chcete někomu dopřát zážitek, z nějž bude mít ještě dlouho užitek. Mám pro vás tip.

Poker školení na míru

Během 4 hodin intenzivního kurzu vám vysvětlím to, co mi trvalo pochopit roky. Budete překvapeni, kolik existuje věcí, které vám rychle pomůžou vaši hru zlepšit. Mám za sebou již desítky koučinků. Obsah kurzu vždy přizpůsobím Vaší úrovni, předem si zjistím jak jste na tom a připravím se přímo na Vás. Projdeme spolu taktiku a strategii hry, zaměříme se na to, s čím máte problémy. Pokud začínáte, vysvětlím vám nejen pravidla ale i to, jak ke hře správně přistupovat a jak se ji správně učit.

Užitečný poker dárek

Hraje Váš partner nebo jiný blízký poker, nebo s ním chce začít? Poker kurz je skvělý dárek, který mu udělá určitě radost. Nejen, že bude mít velký zážitek, ale navíc mu to bude přinášet hodnotu ještě dlouho po akci. Ušetříte mu spoustu proher v následujících letech a při každém vítězství si na vás vzpomene. Jeho hra se znatelně zlepší. Pokud s pokerem začíná, začne s velkým náskokem před ostatními. Teď se dostáváme k tomu hlavnímu.

 

Garantujeme zlepšení

Podobný koučink bývá často velmi drahý, např. 4hodinový balíček 600 USD. Coach vám totiž nevěnuje jen svůj čas, ale i všechny ty draze získané zkušenosti. Já vám nabízím své knowhow za 4 500 Kč. Garantuji vám, že to, co vás v rámci poker školení naučím, vám rychle pomůže vyhrávat a cena kurzu se vám vrátí. Pokud se tak do 3 měsíců nestane, vrátím vám rychle a bez ptaní váš poplatek. Jsem si jistý, že každému pomůžeme se zlepšit. Poskytneme Vám i nástroje k dalšímu samostatnému rozvoji.

Poker bude vždycky lepší zábavou, pokud budete častěji vyhrávat. Mnoho žáků se k nám vrací a je velmi motivující sledovat jejich proměnu ve vyspělé hráče a jejich následné úspěchy. Poker kurz je možné s malým příplatkem zajistit i pro více lidí naráz a rovnou tak společně probírat nové vědomosti a zážitky z turnaje. Takže si to shrňme.

Buďte v plusu

Chcete se stát obávaným hráčem? Rádi byste pokerem vydělávali? Nebo chcete jen někoho překvapit a potěšit ho dárkem, který mu zároveň bude dlouho přinášet užitek? Koučink se mnou nebo koučem z mého týmu je dobrá volba. Každý si odnese zážitek i nové vědomosti. Nechte se překvapit, co všechno jste nevěděli a jak moc vám poker kurz pomůže. Třeba je to váš první krok na cestě stát se novým Martinem Stazskem a jednou vyhrát 100 milionů. Nečekejte, o naše služby je velký zájem, dejte mi vědět raději hned, ať se domluvíme na vyhovujícím termínu.

Klient

„I když jsem o pokeru moc nevěděl, velmi rychle jsem hře přišel na chuť a rychle propadl jejímu kouzlu. Můj kouč se mi celou dobu pečlivě věnoval a ještě stále jsme v kontaktu. Jiří Kratinoha – student“

Zážitek dárek Pokerovým hráčem
Zážitek dárek Hráčem pokru
Zážitek dárek Hráčem pokru

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition