Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Fotografický kurz pro začátečníky

Zážitky na zemi

Studio realizuje zakázky z oblasti reklamní, módní, portrétní a reportážní fotografie.

Kromě běžné komerční práce jako jsou snímky produktů, ilustrační fotografie, noční fotografie, fototesty, booky či dárkové osobní kalendáře se zvláště specializujeme na klasickou portrétní fotografii, fotografování skla a kovů a poradenství v oboru fotografie.

Preferujeme zakázky vyžadující náročné techniky osvětlování či zcela individuální přístup. U zvláště zajímavých projektů (foto pro výtvarníky, návrháře, architekty) je možné dohodnout výhodnější podmínky. Naší vizí a věříme, že i realitou, je poskytnutí profesionální práce za příznivou cenu.

Kurz fotografie pro začátečníky bude dobrou inspirací jako dárek pro začínající ale i pokročilé fotografy a bude skvělým zážitkem s profesionálem.

Co Vás čeká

Kurz fotografie pro začátečníky je určený všem, kdo chtějí proniknout do tajů kreativní fotografické práce a odhalit všechny důležité funkce a možnosti svého fotoaparátu.

V průběhu dvou intenzivních víkendových dnů se střídají teoretické a praktických bloky takovým způsobem, aby byla výuka co nejsrozumitelnější a nejefektivnější. Pro lepší pochopení a strávení všech informací probíhá kurz v malých skupinkách 5-8 účastníků a jeho součástí jsou skripta.

Délka

Dvoudenní, víkendový

Lokalita

Praha, fotografický ateliér.

Počet osob/cena

1 os. / 2900,- Kč

Doprovod

Není možný.

Sezóna/počasí

Celoročně.

Balíček obsahuje

Skripta shrnující všechny podstatné informace probírané v průběhu kurzu a domácí úkoly/cvičení

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo, ubytování, stravu

Oblečení

Pohodlné

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení. Bezbariérový vstup

Názory klientů

Klient

Děkuji za super kurz pro začátečníky. Kurz se mi moc líbil, je praktický a já jsem konečně pochopila, co to je clona a čas, co to je hloubka ostrosti a jak se s nimi dá pracovat. Líbil se mi také malý počet účastníků kurzu. Od teď už plně automatické režimy na foťáku nenastavuju :). Už se těším na další kurz Lenka

Kurz se mi moc líbil. Hodně jsem se naučil a hlavně jsem uvědomil kolik mi ještě chybí. V krátkosti: Učení - výborné, Prostředí - dobré, Počasí - anglické, Společnost - fantastická!! Graham

Na kurz Krajinářská fotografie jsem se přihlásil kvůli kamarádovi, aby nejel sám a taky aby jsem poznal jak to na takovýchto kurzech vypadá a musím říct, že mne kurz velmi příjemně překvapil. Atmosféra dobrá, úbytko supr a i lektor s dobrými nápady a know-how mi přisel výborný! :-) Řadu věci jsem sice znal, ale přesto jsem občas zaslechl něco co dělám blbě/jinak a pokud to budu dělat dle jeho rady, tak mě to jistě pomůže sve výstupy zlepšit. Obecně bych pak jen možná ocenil, kdyby se vedla i širší diskuze o kompozičních pravidlech - založená spíše na lektorových zkušenostech co diváka upoutá a co ne atd. Závěrem - s kurzem jsem spokojený byl a škoda jen počasí. Diky Tomáš

Jednoznačně se přikláním k pozitivnímu hodnocení. Pro mne to bylo zatím nejintenzivnější focení mého života. Chtěl bych poděkovat profesionálním lektorům za kvalitní výuku a všem kolegům za bezvadný kolektiv... Doufám, že naše "náhodné" setkání nebude poslední... Přeji příjemný den, víkend, léto. Zdeněk

Mě osobně se kurz hodně líbil, protože jsem se dozvěděl spoustu věcí a pochopil jsem aspoň trochu "jak věci fungují" a hlavně jsem se začal dívat na fotografie jinak. Možná jedinou věcí, kterou bych změnil je harmonogram. Protože až po praktickém fotografování mi začalo postupně docházet, jak vznikaly fotografie, které jste nám promítal od známých fotografů. Možná to byl váš záměr, aby na to každý přišel sám. Velice si vážím vašeho přístupu, kdy nás ve skupině není 30. Myslím si, že vaše kurzy nabízejí opravdu hodně dobrý poměr "cena/výkon". Ocenil jsme náměty jak si zřídit amatérské vybavení ateliéru. Stále se pamatuju na větu ze základů fotografie - "čím více víte, tím méně toho potřebujete kupovat". Myslím si, že se ještě na nějakém kurzu potkáme. S přáním pěkného dne Pavel

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211635
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition