Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Kartářka a výklad karet

Zážitky na zemi

Výklad karet je vhodný k řešení jakékoliv životní situace. Chcete poradit s životním partnerem nebo s koupí něčeho důležitého, s životním rozhodnutím nebo s prací? Tak je tu výklad karet.

Život není někdy vůbec jednoduchý a zavádí nás na křižovatky osudu a my najednou nevíme, kterou cestou jít dál. Chceme samozřejmě vybrat tu správnou, ale jak? Najednou se nějak nedokážeme rozhodnout a mnohdy stačí jen malinko popostrčit. Stačil by hlas, který by napověděl „běž tudy a udělej tohle“. A tuto možnost nám právě dávají karty. Výklad karet na dálku po telefonu je skvělým dárkem pro všechny co potřebují správné rozhodnutí. 

Naše kartářka bude připravena odpovědět na cokoliv. Můžete položit jakoukoliv otázku, můžete se zeptat na cokoliv, co Vám není úplně jasné ať můžete najít to správné řešení a rozhodnutí. Jakákoliv karta je jako odpověď na danou otázku, je přímým odrazem Vašeho rozhodnutí a toho, co v tuto chvíli sami nedokážete nebo úplně jednoznačně nechcete pochopit.

Ptají se podnikatelé zda udělat to či ono, zda investovat či ne, zda jít do toho projektu či udělat toto rozhodnutí. Ptát se kartářky můžete na nevyřešené partnerské vztahy, na zaměstnání prostě na vše co Vás zajímá a nevíte si s tím úplně rady a chcete, aby vše dopadlo dobře.

Výklad karet za Vás sice nevyřeší danou situaci, samotné rozhodnutí spočívá jen a jen na Vás, ale může Vám pomoci v rozhodování a v určení té vhodné cesty k Vašemu cíly. Obraťte se na naši kartářku a její výklad karet a uvidíte, že život a Vaše rozhodnutí budou o něco snažší.

Co Vás čeká

Hodinový výklad karet po telefonu v otázkách a odpovědích na Vámi položené otázky

Délka

1 hodina nebo dle dohody.

Lokalita

Celá republika

Počet osob/cena

1 os. / 500,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Zážitek Výklad karet je možné absolvovat celoročně.

Balíček obsahuje

Hodinový výklad karet po telefonu

Balíček neobsahuje

Účet za telefon. (jde o standartní volání - klasický tarif)

Oblečení

Jakékoliv

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení

Názory klientů

Klient

„výklad karet byl výborný, moc mi to pomohlo v dalších rozhodování. Děkuji Vašek“

„tyto zážitky jsou fakt skvělými dárky, pomohly mi v důležitém životním rozhodnutí. Pepa“

„tento výklad karet mě uchránil před možným průserem, díky. Martina“

„kartářka je výborná, doporučuji všem, skvěle spolupracuje ve všech otázkách a moc mi pomohla v mém rozhodování. Václav“

„nemohla jsem se odpoutat od partnera, který mi lhal, ale to a další jsem odhalila až pomocí karet, které mi otevřeli oči. Jana“

„toto je naprosto skvělá volba zážitku, nemusím nikam chodit a po telefonu můžu řešit dost zapeklité otázky. Díky a doporučuji všem. S pozdravem Klára.“

„vždycky jsem se styděla řešit podobné věci, ale tohle mi fakt pomohlo najít novou a úspěšnou cestu mého života. Simona“

„využil jsem kartářky již poněkolikáté a vždy rozhodnutí, které jsem poté udělal byly nejlepšími rozhodnutími mého života. Doporučuji. Standa“

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211636
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition