Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Kurz noční fotografie a luminografie

Zážitky na zemi

Kurz noční fotografie a luminografie

Kurz noční fotografie a luminografie představuje velmi zajímavý zážitek a netradiční workshop, který probíhá v ulicích noční Prahy a částečně ve fotografickém ateliéru. Jeho cílem je proniknutí do specifik noční fotografie, prověření znalostí exponometrie a pochopení zákonitostí kombinace různých světlených zdrojů (světlo denní, světlo umělé trvalé a světlo umělé bleskové).

Kurz noční fotografie a luminografie zahrnuje fotografování jak klasických nočních scén, tak i neobvyklých snímků za využití speciální techniky luminografie (malby světlem), která je až na výjimky doménou tvůrčí fotografie.

V tomto kurzu fotografie si může každý jeho účastník důkladně prověřit své fotografické znalosti a zkušenosti. Výuka probíhá ve 4-6ti členných skupinkách a bude určitě dobrým dárkem pro všechny fotografy, kteří chtějí vědět víc.

Co Vás čeká

Fotografický kurz Noční fotografie a luminografie.

Délka

Jednodenní v časech 19:00-02:00

Lokalita

Noční Praha, fotografický ateliér.

Počet osob/cena

1 os. / 2200,- Kč

Doprovod

Není možný.

Sezóna/počasí

Celoročně.

Balíček obsahuje

Možnost zapůjčení stativu a externího blesku

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo, stravu

Oblečení

Pohodlné, vhodnou obuv a oděv pro pobyt v terénu

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení

Názory klientů

Klient

Na adresu kurzu Letní fotografické školy mám jen superlativy. Nic, ani zima a deštivé počasí, ani nic jiného, nepřekonalo můj osobní velmi spokojený dojem z celého kurzu. Děkuji tobě za organizaci a program a taky všem ostatním za přátelskou, kolegiální a pohodovou atmosféru. I já se přimlouvám za pokračování a přeji všem spoustu radosti z vydařených fotek!! Soňa

Dobrý den, ráda bych opravdu upřímně poděkovala za přístup i cenné rady, neboť jsem se v průběhu kurzů Fotografie I. a II. hodně naučila. Největším poděkováním snad pro Vás bude, že určitě navštívím ještě některé další kurzy. Další mé poděkování patří Vaší profesionalitě a zároveň (snad to tak můžu nazvat) přátelskému přístupu při focení svatby. Jsem člověk,který se opravdu nerad fotí a tak jsem byla opravdu moc ráda, že jste se zhostil této role a já nemusela být tak nervózní z cizího člověka a přitom jsem věděla, že vše dopadne na jedničku. Opravdu moc děkuji s pozdravem Markéta

Kurz noční fotografie a luminografie
Kurz noční fotografie a luminografie

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition