Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Zážitky na zemi

Zážitky na zemi

Zážitky na zemi jsou skvělým dárkem pro všechny co nechtějí létat ani plavat. Chcete si užít trochu zábavy nebo jen dát někomu krásný dárek a prožít skvělý zážitek? Tady máte několik možností!

Můžete jezdit tankem, na koni, naučit se bruslit, vyzkoušet pivní lázně, řídit kamion, mít osobního trenéra, jezdit na velbloudech, řídit luxusní auto, Porsche, ferrari, audi, caterham, subaru, nissan, ford, jaguar, corvette, aston martin, maserati, lamborghini, mít fotografický kurz či kurz vaření, ochutnat víno, či se stát sommelierem, vidět Pražské podzemí a veterán auta, projet se veteránem, svézt se na velbloudu, řídit obrněný transportér, vojenské auto, Land Rower či Hummer, lézt v jeskyních jako speleolog nebo střílet z luku? Vždyť máte tolik možností krásných zážitků

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition