Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Zážitky pro firmy

Zážitky pro firmy

Úkolem zážitků pro firmy je prolomit bariéry a rivalitu s cílem stmelit celý pracovní tým. Pracovnímu kolektivu je dána možnost strávit nějaký společný čas, který by měl utužit vzájemné vztahy a to nejen mezi zaměstnanci, ale hlavně mezi zaměstnanci a vedením. Teambulding.

Produktem sekce zážitky pro firmy jsou ve výsledku netradiční zábavné zážitky, prožitky a poznatky jak o sobě, tak o druhých. Teambulding.

Až na samý vrchol se dostanete jen tehdy pokud se silně soustředíte na jednotlivé cíle, které leží na cestě k vašemu cíli.

Hra je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak zjednodušit život. Přesně to jsme dělali jako děti, ale v dospělosti jsme si hrát zapomněli. Albert Einstein

Žádný cíl není tak daleko, aby na něj nedosáhla křídla tvých snů.

I takto by se to dalo říci. To všechno jsou zážitky pro firmy.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition