Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Jízda na čtyřkolce Telčskem

Zážitky s auty a co má kola

Jízda na čtyřkolce Telčem

Pokud jste milovníkem pohodové jízdy krajinou a nového poznání, pak je tento zážitek stvořen přímo pro Vás. Čeká Vás celodenní výlet příjemně strávený v sedle čtyřkolky při prohlídce Telčska.

Výlet začíná v 9 hodin dopoledne instrukcí z ovládání čtyřkolek a ihned po té se vydáte na obhlídku a průjezd místní motokrosovou dráhou. Následuje cesta nádhernou přírodou na pozdně gotický hrádek Roštejn, který se nachází uprostřed lesů romantické krajiny Javořických vrchů (prohlídka věže hradu, pro zájemce prohlídka hradu), po prohlídce Roštejna se vydáváme směrem k motokrosové dráze „Dyjické mosty“, kterou také projedeme.

Z tratě vyrážíme na obhlídku nedaleké rozhledny Oslednice s nádherným výhledem na Telčské okolí a samotné městečko. Z rozhledny zamíříme na náměstí, kde Vás v místní osvědčené pizzerii čeká oběd. Po obídku zamíříte na obhlídku místního zámku a přilehlé zámecké zahrady a následně vyrážíte cestou necestou zpět. Výlet končí kolem 16 hodiny příjezdem na centrálu.

Co Vás čeká

Ve sjednaný termín se dostavíte na naši základnu u Jihlavy, kde zkušený instruktor od Vás nejprve přebere woucher, který Vás opravňuje k uskutečnění zážitku. Po té vyplníte protokol o zapůjčení čtyřkolky a zapůjčíte si potřebné vybavení pro jízdu. Po vyplnění protokolu Vás čeká instruktáž z ovládání čtyřkolky a chování při samotné jízdě.

Následně zasednete za řídítka stroje a vyrážíte za instruktorem jedoucím na vlastním stroji před Vámi. Instruktor je Vám po celou dobu jízdy k dispozici a dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání čtyřkolky.

Pro uskutečnění zážitku Telčsko na čtyřkolce je nutné mít zakoupeny alespoň dva poukazy (dvě čtyřkolky – pokud chcete zážitek absolvovat jen sami), v případě že vlastníte pouze jeden poukaz, je třeba sloučit termín s jinou osobou se stejným typem zážitku, tak aby vždy absolvovaly zážitky minimálně dvě čtyřkolky + čtyřkolka průvodce.

Pokud budete chtít absolvovat výlet pouze na jedné čtyřkolce + čtyřkolka průvodce, je zde příplatek 1000,-Kč za celý den výletu. Můžete si sebou vzít za příplatek také spolujezdce (po dohodě s instruktorem je možné aby se osoby jedoucí na jedné čtyřkolce střídali v řízení čtyřkolky)

Pro koho je zážitek určen

Zážitek je určen jak pro zkušenější jezdce, tak i pro úplné začátečníky, kteří doposud nemají se čtyřkolkou jakoukoliv zkušenost. Ovládání je velmi jednoduché a před začátkem zážitku Vám bude vše plně vysvětleno. Naše stroje mají automatickou převodovku, vše co musíte ovládat je řízení, plyn a brzdy – případně spínání pohonu 4x4, řazení zpětného chodu či volby pomalé nebo rychlé rychlosti (nepovinné – zajistí instruktor).

Čtyřkolka i při zařazené rychlosti stojí a rozjíždí se až po plynulém přidávání plynu. Jízda na čtyřkolce je pro osoby s dobrým fyzických i psychickým stavem a pro osoby, které nejsou pod vlivem alkoholu či jiných omamných a psychotropních látek. Výlet není vhodný z důvodů otřesů při jízdě pro těhotné ženy. Jízdu mohou absolvovat majitelé řidičských oprávnění sk.B – osobní automobil. Jízda je zcela na vlastní nebezpečí!

Pojištění a odpovědnost

Čtyřkolky mají standartní povinné pojištění pro provoz na pozemních komunikacích ze zákona. Čtyřkolky nejsou pojištěny havarijně, proto za veškeré škody, které způsobíte vlastní vinou, nesete plnou odpovědnost a hradíte veškeré náklady na opravy a další škody způsobené Vaším jednáním.

Budete plně informováni o ovládání a bezpečnosti při jízdě na čtyřkolce a je důležité dodržovat pokyny instruktora. Ovládání čtyřkolky je velmi jednoduché, a pokud budete dodržovat veškeré pokyny instruktora, nemá se v podstatě co stát. Škody nám ale i přes tuto skutečnost vznikají, je to ale téměř vždy doménou lidí, kteří přeceňují své schopnosti a i přes upozornění instruktora nedodržují zásady bezpečné jízdy.

V případě, že byste se na některou překážku apod. necítili, vždy budete mít možnost zastavit a danou překážku objet či pod pečlivým vedením instruktora zdolat. Pokud čtyřkolka bude vykazovat poškození, řidičem nezaviněné (např. vady motoru, defekt kola apod.) v žádném případě po Vás nebude vyžadována náhrada za takovouto přímo nezaviněnou škodu.

Délka

7 hodin

Lokalita

Kraj Vysočina, Telč

Počet osob/cena

1 os. / 4690,- Kč

Spolujezdec / 990,- Kč

Na místě máte možnost zapůjčit si nebo připlatit

Ochranná přilba jezdce, spolujezdce – zdarma

Spolujezdec sedící za Vámi – 990,-Kč/celý den. (včetně vstupů a oběda)

Nepromokavý oděv – 100,-Kč (kalhoty, svršek)

Chránič páteře – 100,-Kč

Kukla do helmy – 50,-Kč

Rukavice – 20,-Kč

Foto ze zážitku pořízené instruktorem – 100,-Kč (včetně nahrání na 1ks DVD)

Video ze zážitku pořízené instruktorem – 200,-Kč (včetně nahrání na 1ks DVD)

Vše výše uvedené můžete použít vlastní

Příplatek za spoluúčast na případně vzniklé škodě – 500,-Kč (v případě poškození Vaší vinou, nebudeme vyžadovat náklady spojené s opravou přesahující částku 10.000,-Kč)

Doprovod

Ano.

Sezóna/počasí

Zážitek Telčsko na čtyřkolce se jezdí v sezóně duben až říjen. Z důvodu vstupů na hrad, zámek a rozhlednu nejezdíme v pondělí. Zážitek je možné uskutečnit 5 dní v týdnu, od úterý do soboty od 8:00 do 18:00, v neděli nepracujeme J(pouze mimořádně).

Objednávky je dobré uskutečnit alespoň 7 až 14 dní předem. U tohoto typu zážitku doporučujeme rezervovat Váš termín co nejdříve.

Balíček obsahuje

Zapůjčení kvalitní čtyřkolky s pohonem 4x4 (JourneyManGladiator X5, RX510, Yamaha Grizzly 700)

Zapůjčení Helmy

Palivo

Průvodce jedoucího na vlastní čtyřkolce před Vámi včetně paliva

Vstupné – vyhlídková věž Roštejn, rozhledna Oslednice

Oběd (pizza+nápoj, případně jiný druh jídla a pití v celkové hodnotě cca 150,-Kč dle dohody)

Údržbu stroje po uskutečnění zážitku – omytí, promazání, doplnění paliva apod.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Doporučujeme oblečení dle aktuálních klimatických podmínek, pevné boty, případně boty náhradní na přezutí po výletu. Pokud využijete zapůjčení nepromokavých obleků, není nutné náhradní oblečení na převlečení po výletu. Můžete si sebou vzít také fotoaparát, či kameru pro uchování Vašich vzpomínek ze zážitku. Nezapomeňte řidičský průkaz sk. B a poukázku opravňující Vás k využití zážitku.

Zdravotní stav a věkové omezení

Není vhodné pro těhotné ženy. Nutný ŘP.

Názory klientů

Klient

Jízda na čtyřkolce Telčem
Jízda na čtyřkolce Telčem
Jízda na čtyřkolce Telčem
Jízda na čtyřkolce Telčem
Jízda na čtyřkolce Telčem
Jízda na čtyřkolce Telčem
Jízda na čtyřkolce Telčem
Jízda na čtyřkolce Telčem
Jízda na čtyřkolce Telčem

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition