Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Jízda Tatrou 603

Zážitky s auty a co má kola

Zážitek s auty - Tatra 603

Projet se v nějakém veteránu je snem, který se u mnoha lidí nachází poměrně vysoko na jejich „seznamu přání“. Jestli pojedete sami, nebo usednete do vozidla s řidičem záleží jen na Vás.

Nemáte vlastní vůz a přesto vás láká atmosféra těchto srazů a soutěží? Nemůžete, nebo se zatím nechcete věnovat celoroční péči o starý automobil? Jednoduše si vozidlo pronajměte si např. Tatru 603 a můžete co nevidět vyrazit okusit atmosféru veteránských soutěží nejen jako diváci!

Potřebujete pro Vaši prezentaci, reklamní film nebo výstavu nějaký historický vůz?

Plánujete svatbu, nebo jinou výjimečnou oslavu? Tatra 603 je připravena.

Založili jste novou firmu nebo jste završili nějaký úspěšný projekt a chcete tuto záležitost řádně oslavit? S veteránem Tatra 603, jako s poutačem, docílíte speciální pozornosti Vašich zákazníků a Vaši hosté pak mají další téma rozhovorů. Budete překvapeni, kolik obdivovatelů starých vozů jste pozvali!

Co Vás čeká

Jízda Tatrou 603. Projížďka vládním vozidlem Tatra 603, posledním automobilem československé výroby s proudnicovým tvarem karoserie a s 8mi válcovým, vzduchem chlazeným motorem. Trasa vede krásnou krajinou Českého ráje, kolem zámku Hrubá skála, Humprecht a hradu Kost, které můžete samozřejmě také v rámci vyjížďky navštívit. Využijte naši nabídku a zažijte to, co bylo před několika desítkami let výsadou jen vládních představitelů a ředitelů velkých podniků!.

Délka

1,5 až 2 h, cca 60 km po silnicích I až III. třídy. Směr trasy: Jičín – Hrubá skála – Kost – Humprecht - Jičín.

Lokalita

Český ráj, Jičín

Počet osob/cena

Cena za kompletní vyjížďku včetně úvodní instruktáže činí 5690 ,- Kč s tím, že se jí mohou účastnit max. 3 dospělí, nebo 2 dospělí a 2 děti. Při návštěvě kteréhokoliv hradu nebo zámku na trase vyjížďky je počítána sazba za hodinu čekání á 280,- Kč. Vozidlo neumožňuje montáž dětské sedačky.

Doprovod

Další doprovod nelze

Sezóna/počasí

Období, ve kterém se tyto vyjížďky konají, je od dubna do září, v případě příhodného počasí bez sněhu lze dohodnout i individuální termín.

Balíček obsahuje

Kompletní vyjížďku pro výše uvedený počet osob, včetně úvodní intsruktáže týkající se vlastního automobilu Tatra 603 a jeho historie. Balíček neobsahuje dopravu do místa startu. (Loc: 50°27'20.117"N, 15°20'48.432"E , parkoviště motorestu U Rumcajse na hlavní silnici č.35 Jičín - Turnov ).

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání zážitku.

Oblečení

Vybavení dle vlastního uvážení, volné.

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení.

Zážitek jízda s Tatrou 603
Zážitek s Tatrou 603
Zážitek s auty - Tatra 603
Zážitek jízda Tatrou 603 - svatba

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212785
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition