Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Škola smyku v Pardubicích

Zážitky s auty a co má kola

Škola smyku v Pardubicích

Statistiky dopravních nehod nejsou nijak lichotivé ani v letním období, natož v zimě. V autoškole se naučíme ovládat vůz za optimálních podmínek. Během kurzu Škola smyku v Pardubicích zažijete několik krizových situací, do kterých se můžete velmi jednoduše dostat i s vaším autem.

Ve škole smyku v Pardubicích se naučíte neztratit kontrolu při smyku přední či zadní nápravy, rychle reagovat na nebezpečí na silnici, brzdit s co nejkratší brzdnou dráhou a vůbec si vyzkoušíte situace, které jsou v reálném provozu riskantní.

Škola smyku v Pardubicích vám dá nácvik krizových situací, které potom zvládnete s lehkostí protože budete vědět co to s vámi udělá.

Nevyplatí se podceňovat rizika a proto škola smyku je tou nejlepší investicí.

Co Vás čeká

Škola smyku v Pardubicích. Nácvik ovládání a chování vozidla v extrémních podmínkách a v různých situacích.

Adheze pneumatik, reakční a brzdné dráhy, vliv nákladu na vlastnosti vozidla.

Délka

3 - 3,5 hodin.

Lokalita

Pardubice

Počet osob/cena

1 os. / 2990,- Kč

Nyní sleva na 1780,- Kč

Doprovod

Přítomnost diváků je možná.

Sezóna/počasí

Termíny jsou vyhlašovány.

Balíček obsahuje

Teoretická část výcviku

V kurzech názorně ukazujeme a cvičíme, co by měl každý řidič vědět o svém vozidle, jak vozidlo nebo souprava reagují ve výjimečných situacích. Připomínáme základní znalosti z fyziky, jak působí odstředivé síly na vozidlo, adheze pneumatik, reakční a brzdné dráhy, vliv nákladu na vlastnosti vozidla. Výuka je doplněna krátkými instruktážními filmy.

Praktická část výcviku

Trénink řešení jednotlivých krizových situací ve ztížených klimatických podmínkách a ve smyku, simulovaných na speciálním kluzném povrchu, nácvik modelových situací a jednotlivých nácvikových prvků. Nácvik ovládání a chování vozidla v extrémních podmínkách a v různých situacích.

Výcvik má svůj přesný řád, činnost na cvičišti, každý pohyb volantem, přidání plynu, brzdění, reakční čas a správnost úkonů s řidiči rozeberou zkušení instruktoři (ve spolupráci s ÚAMK ČR), řidiči tak porozumí chování svého vozu v extrémních podmínkách, při různých rychlostech a v různých situacích, což výrazně ovlivní možnost předcházet nebo úplně zamezit vzniku nebezpečných a krizových situací.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání zážitku.

Oblečení

Vybavení dle vlastního uvážení, volné.

Zdravotní stav a věkové omezení

Kurz absolvujete s vlastním autem, abyste se naučili ovládat Vaše auto v krizových situacích.

Vhodné pro muže i ženy jakéhokoliv věku. Účastník musí být držitelem řidičského průkazu platného v době kurzu na území České republiky. Nutné na začátku kurzu předložit řidičské oprávnění sk. B a občanský průkaz ke kontrole.

Minimální věk je 18 let. Fyzická a duševní způsobilost. Zákaz požít před a během kurzu alkoholické nápoje a návykové látky. Pokud máte vozidlo s automatickou převodovkou, kontakujte mne, prosím, pro bližší informace.

Po absolvování kurzu obdrží účastníci „Osvědčení absolventa Kurzu bezpečné jízdy“

Názory klientů

Klient

"jezdím bezpečně a vždycky jsem si myslel, že auto ovládám dobře. Teprve škola smyku mi ukázala mé nedostatky a naučila mě, jak správně a bezpečně zacházet se svým autem. Petr"

"nikdy jsem si nemyslela, že bych potřebovala něco takového umět. Od manžela jsem dostala tento zážitek a absolvovala jej. Zanedlouho potom jsem dostala na namrzlé vozovce smyk a věřím, že tato škola smyku mi zachránila život. Takže děkuji nejen svému manželovi, ale i profesionálnímu týmu školy smyku, který mě naučil, co mám dělat s autem v nebezpečné situaci. Adéla"

"díky profesionálnímu přístupu ve škole smyku. Nejen že to byl skvělý zážitek, ale nyní se cítím na silnici mnohem bezpečněji. Díky Jarda"

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition