Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Řídit bojový tank T55 nebo T72

Zážitky s auty a co má kola

Co takhle zážitek řídit bojový tank? Máte zájem? Po příjezdu na zážitek řízení tanku a jízda tankem Vám zapůjčíme vojenskou uniformu a v doprovodu zkušeného instruktora se vydáte do našeho vozového parku, kde Vás čeká prohlídka armádních vozidel např.T34, T55, T72, BVP,BRDM, BTR-60, OT-64, OT-62, A7V, či původní sovětský nosič raket.

A hned vzápětí se Vám dostane první teoretické lekce jak řídit tank  a jak jezdit v tanku a vše o Vašem novém vozidle - T5. Prostě skvělý dárek.

Během našeho dvou až tříhodinového programu řízení tanku se nejprve v řídící kabině vyprošťovacího tanku VT 55 seznámíte s technikou jak jezdit v tanku a samotným jeho řízením.

Jen na Vás záleží, jak rychle zvládnete řízení vyprošťovacího tanku, po kterém již můžete přesednout do opravdového tanku typu T55 nebo T72 a užít si zbytek času řízením bojového tanku.

Teprve tady poznáte nepřekonatelnou sílu řízení tanku a respekt z tohoto stroje. V rámci programu jízda tankem Vás také čeká výborný guláš z naší polní kuchyně, vojenská ušanka s odznakem a na závěr také originální ruský diplom pro řidiče tanku.

Co Vás čeká

Řízení bojového tanku T55 nebo T72.

Délka

30 minut samostatné jízdy řízení tanku

Lokalita

Středočeský kraj

Počet osob/cena

1 os. / 36000,- Kč

Doprovod

Diváci nemají do areálu přístup.

Sezóna/počasí

Celoročně

Balíček obsahuje

Řízení tanku, pronájem základního oděvu, pronájem vozidla VT55 a T55AM2 na 60 min. (z toho řídíte 55 min.) včetně spotřeby nafty a doprovodu zkušeného instruktora, teoretickou přednášku o off-road řízení, prohlídka vozového parku, guláš (pro 1-3 osoby) s odznakem, diplom - osvědčení o řízení tanku, 1 "ušanka" - ruská vojenská čapka.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Sportovní

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition