Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Řídit Land Rover offroad – celodenní trénink – 1 osoba v 1 voze

Zážitky s auty a co má kola

Prožijte nebo darujte jeden super adrenalinový zážitek celý den s Land Roverem v divoké přírodě!

Prozkoumejte Vaše hranice jízdy jak řídit Land Rover offroad v terénu s absolutní klasikou. Předvedeme Vám, co udělalo z Land Rover legendu.

Po teoretické části instruktáže jak řídit Land Rover dostanete možnost vyzkoušet klasický Land Rover Serie III, moderní Range Rover nebo Discovery.

Náš rozsáhlý offroad areál je v rámci České republiky opravdu jedinečný. Rozmanité kombinace extrémního stoupání, pustá krajina, zdánlivě neprůjezdné bahnité a vodní překážky či jiné terénní nerovnosti jsou velkou výzvou pro každého. V tomto areálu budete muset zdolávat různé stráně, svahy a nerovnosti se všemi myslitelnými povrchy.

Naši zkušení Land Rover instruktoři se Vám budou věnovat po celou dobu akce a vysvětlí Vám způsob řízení Land Rover a možné nástrahy v terénu či technické možnosti daného vozidla. Každý z Vás si tak může vyzkoušet limity sebe sama i vozidla, aniž by musel rezignovat na nutnou bezpečnost.

Co Vás čeká

Prožijte jeden celý den s Land Roverem v divoké přírodě.

Délka

čistý čas řízení Land Roveru je 4 hodiny.

Lokalita

Středočeský kraj

Počet osob/cena

1 os. /   9500,- Kč
2.os. / 10500,- Kč
3.os. / 11500,- Kč

Doprovod

Diváci jsou vítáni.

Sezóna/počasí

Celoročně

Balíček obsahuje

Instruktáž o funkčnosti systémů "allroad" a o technice jízdy v terénu, Land Rover - typ podle aktuální dostupnosti - Range Rover 07 / Land Rover Discovery / Land Rover series III, zkušený instruktor, guláš, 4 hodiny v terénu, pohonné hmoty, havarijní pojištění.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Sportovní

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení

Klient na místě podepisuje

Svým podpisem níže stvrzuji, že jsem si vědom/a toho, že řízení vozidel ve vlastnictví společnosti Fortissimo Prague s.r.o podstupuji na vlastní nebezpečí, vlastním řidičský průkaz a zavazuji se, že v případě nehody se na škodě způsobené na vozidle a nepřesahující částku 100 000,- Kč podílím spoluúčastí ve výši 15 000,- Kč. V případě vyšší škody způsobené na vozidle, tj. přesahující částku 150 000,- Kč, se zavazuji podílet se spoluúčastí ve výši 10 % z vyčíslené škody.

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition