Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Zážitky s auty a co má kola

Zážitky s auty a co má kola

Zážitky s auty jsou zážitky pro správné chlapy. Zážitky s auty je takový návrat do dětských let, kdy jsme si mi kluci hrávali s autíčky. Dnes jsme trochu vyrostli a rádi bychom si zase hráli. Proto zde máme zážitky s auty pro splnění dětského snu.

Zážitky o autech jsou naše klukovské sny, které si teď jako dospělí můžeme splnit. A vůbec nevadí, že nejsme tak bohatí, abychom si pořídili domů svůj sen. Někdy stačí jen tento sen prožít. A ta příležitost tady právě je.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211637
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition