Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Let vrtulníkem - Pilotem vrtulníku

Zážitky ve vzduchu

Pilotem vrtulníku - řízení vrtulníku

Neopakovatelný zážitek Let vrtulníkem a pilotem vrtulníku je naprosto unikátní zážitek - vyzkoušíte si být skutečným pilotem skutečného vrtulníku a let vrtulníku jako takový...

Od mala Vás lákají letadla a vrtulníky, milujete volnost pohybu, vzrušení a myslíte si, že umíte jednat v krizových situacích? Vyzkoušejte tedy let vrtulníkem a staňte se pilotem vrtulníku.

Chtěli by jste sedět v kokpitu, zažít let vrtulníkem a být pilotem vrtulníku? Chcete vědět jaký je let vrtulníkem a jak se létá s vrtulníkem?

Pojďte si vše jen vyzkoušet let vrtulníkem jako opravdový pilot.

Zkuste let vrtulníkem a opravdu řídit vrtulník. Strávíte hezký den mezi vrtulníky, letadly a mezi stejně "postiženými" lidmi.

U zážitku let vrtulníkem budete plnit funkci 2. pilota vrtulníku a budete řešit krizové situace

Co Vás čeká

Ztráta výkonu motorů. Mám poslední 3 minuty letu. Musím prostě co nejdříve přistát.  I takový může být let vrtulníkem.

Možná během letu vrtulníkem dojde ke ztrátě výkonu motoru a vy budete muset pomoci kapitánovi s diverzí na záložní letiště. Pokud toto nebude v dosahu, pak s výběrem vhodné plochy pro nouzové přistání. Při tom zachovat naprostý klid a kontrolu nad situací. Budete hlásit všechny důležité hodnoty, které uvidíte na přístrojích. let vrtulníkem je unikátní zážitek.

Nevím, kde jsem a musím se dostat na letiště.

Během letu vrtulníkem může dojít ke ztrátě orientace. Najednou netušíte, kde jste a kam letíte. Máte k dispozici jen let vrtulníkem, mapu, kompas a navigační přístroje na palubě. Dispečer na vaší frekvenci se vám snaží pomoct, ale vy jste 1.000 ft nad zemí a letíte 100 mil za hodinu, kdežto on sedí na pohodlné židli. Je to na vás. Opravdový let vrtulníkem a paliva máte omezené množství.

Společně s pilotem naplánujete let vrtulníkem, zakreslíte trasu v mapě, zkontrolujete aktivaci vzdušných prostorů, naprogramujete palubní přístroje, zjistíte aktuální meteorologické podmínky, provedete předletovou prohlídku vrtulníku, poslechnete si, jak vyžádat povolení ke startu na let vrtulníkem. Odposlechnete správnou frazeologii při komunikaci s řídící věží. Jako druhý pilot letu vrtulníkem zkontrolujete předletové úkony po kapitánovi vrtulníku

Vyzkoušíte si let vrtulníkem a zda máte talent na let vrtulníkem a řízení vrtulníku a zda dokážete s klidem řešit nouzové situace.

Po obdržení povolení na let vrtulníkem provedete poslední kontrolu přístrojů. Motor na plný výkon, plné otáčky rotoru a odlepení od země... letíme

Po startu letu vrtulníkem budete mít na starosti navigaci vrtulníku. K dispozici budete mít pouze mapu a kompas.

Po cestě letu vrtulníkem si minimálně dvakrát vyzkoušíme přistání do terénu a nenecháme si ujít zajímavá místa. Tedy pokud na jejich sledování budete mít čas… :-))

Budeme mít k dispozici 4 místný vrtulník Robinson R44. Před letem budete seznámeni s ovládáním vrtulníku, uděláme společně celou předletovou přípravu. Také detailně probereme scénář letu a obdržíte pokyny pro nenadálé případy :-)).

Po zážitku let vrtulníkem a po návratu na letiště uděláme poletový briefing, probereme celý let a zážitky. Povíme si o létání vše, co vás bude zajímat. Připravte si svoje otázky.  :-).

Délka

20 minut samostatného letu

celková doba trvání zážitku let vrtulníkem cca 3 hodiny

Lokalita

Středočeský kraj, Sazená ( nebo dle dohody Brno, Ostrava, Beskydy, Pálava)

Počet osob/cena

1 os. / 7800,- Kč

Nyní sleva na 7500,- Kč

Doprovod

Diváci, přítelkyně, manželé a další blízcí jsou vítání. Mohou se účastnit, pozorovat předletovou přípravu, fotografovat, filmovat a dodávat vám odvahu nebo naopak srážet přílišné sebevědomí.

Sezóna/počasí

Počasí pro let vrtulníkem je pro tuto akci velmi podstatné. V případě špatného počasí - nízká viditelnost, silný vítr, není z bezpečnostních důvodů možno akci realizovat. V takovém případě bude vybrán náhradní termín. O zrušení akce a přesunutí na jiný termín bude s konečnou platností rozhodnuto den před plánovaným termínem do 21:00.

Balíček obsahuje

Let vrtulníkem, předletovou přípravu, briefing, nástup do letadla, odlet na trasu, návrat na letiště a poletový rozbor.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

na let vrtulníkem si vezměte sportovní oblečení. Kabina vrtulníku je v zimě vytápěná. Něco na psaní a na poznámky. Foťák, abyste zdokumentovali zážitky své a svých pilotních kolegů a hlavně pohodovou náladu.

Zdravotní stav a věkové omezení

Akce let vrtulníkem je určena všem, kteří chtějí zažít něco více, než jen vyhlídkový let. Se zkušeným kapitánem prožijete vše, co obnáší řízení vrtulníku. Akce je vhodná pro muže i ženy od 18 let. Mladší osoby pouze v doprovodu (nebo souhlasem) rodiče.

Let vrtulníkem je naplánován na minimálně 1 hodinu čistého letového času a dále 50 minut pro přistání na dalších letištích. Každý člen posádky "Let vrtulníkem" bude minimálně 20 minut plnit simulovanou funkci 2. pilota na pravém předním sedadle vedle kapitána.

Rezervaci na let vrtulníkem je vhodné provést minimálně 4 - 6 týdnů před plánovaným termínem. Většina termínů je měsíc před konáním již naplněna.

Pro větší skupiny zájemců let vrtulníkem akci zabezpečujeme v individuálních termínech také jako team building aktivitu pro firmy a větší skupiny zájemců (3 a více osob).

Cena obsahuje veškeré náklady na předletovou přípravu, materiály, které obdržíte, náklady na pronájem vrtulníku, zkušeného obchodního pilota - instruktora, palivo, přistávací poplatky na letištích a DPH ve výši 20%.

K zážitku je možné přiobjednat

Vyhlídkové lety kolem Bezdězu, vyhlídkové lety nad Pálavou a vyhlídkové lety nad Beskydami, dále vyhlídkové lety a noční vyhlídkové lety nad Brnem, Ostravou, let do Chorvatska a let na Ruzyň.

Názory klientů

Klient

"úžasný, vůbec jsem netušil jak je to citlivé řízení. Jirka"

""jsem unešen a velmi děkuji za tento let vrtulníkem. Nádherný zážitek. Díky Petr"

"děkuji, děkuji, děkuji. Víc není co dodat. Pavel"

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211544
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition