Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Noční let nad Prahou pro 3 osoby

Zážitky ve vzduchu

Noční let Prahou

Pokud jste již zažili zážitek vyhlídkový let, zkusili jste zážitek Pilotem na zkoušku a třeba jste absolvovali i nějaký ten zahraniční výlet, pak už potřebujete opravdovou lahůdku, aby vás ještě něco překvapilo. Noční let nad Prahou.

Noční let nad Prahou je neopakovatelný zážitek světel, domů a života v něm.

Noční let nad Prahou vám ukáže nepoznané. To co vidíte ve dne je nebetyčně rozdílné v noci.

Noční let nad Prahou je zážitek sám o sobě a nedá se vyrovnat s žádným jiným vyhlídkový letem.

Navíc noční let nad Prahou nebudete absolvovat sami, takže máte možnost se o vaše dojmy podělit.

Co Vás čeká

Noční let nad Prahou odstartuje z Prahy - Vodochod po soumraku a provedeme hodinový let kolem Prahy. Vychutnáme si atmosféru noční Prahy z výšky 3.000 stop, povíme si také něco o specifikách řízení letadla v noci a na závěr jako lahůdka - přistání na osvětlenou dráhu řízeného letiště.

Budeme mít k dispozici 4 místné letadlo (Cessna 172/182). Před letem budete seznámeni s letadlem a povíme si také něco o specifikách řízení letadla v noci.

Let je naplánován na přibližně jednu hodinu. Na závěr přistaneme na osvětlenou dráhu řízeného letiště.

Délka

Doba letu je 30 minut

Celková doba zážitku je cca 2 hodiny

Lokalita

Praha

Počet osob/cena

3 os. / 6400,- Kč

Doprovod

Diváci, přítelkyně, manželé a další blízcí jsou vítání. Mohou se účastnit, pozorovat předletovou přípravu, fotografovat, filmovat a dodávat vám odvahu nebo naopak srážet přílišné sebevědomí.

Sezóna/počasí

Počasí je pro tuto akci velmi podstatné. V případě špatného počasí - nízká viditelnost, silný vítr, není z bezpečnostních důvodů možno akci realizovat. V takovém případě bude vybrán náhradní termín. O zrušení akce a přesunutí na jiný termín bude s konečnou platností rozhodnuto den před plánovaným termínem do 21:00. Informaci o případném zrušení obdržíte SMS zprávou.

Balíček obsahuje

Předletovou přípravu, nástup do letadla, odlet na trasu, návrat na letiště a poletový rozbor.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Vezměte si pohodlné oblečení. Kabina letadla je v zimě vytápěná. Foťák, abyste zdokumentovali zážitky a hlavně pohodovou náladu.

Zdravotní stav a věkové omezení

Akce je určena všem, kteří chtějí zažít něco více, než jen vyhlídkový let. Vychutnáte si atmosféru noční Prahy z výšky 3.000 stop a na závěr přistanete na osvětlenou dráhu řízeného letiště. Se zkušeným kapitánem prožijete noční let nad Prahou a zjistíte, co obnáší řízení letadla v noci. Akce je vhodná pro muže i ženy od 18 let. Mladší osoby pouze v doprovodu (nebo souhlasem) rodiče.

Rezervaci je vhodné provést minimálně 4 - 6 týdnů před plánovaným termínem. Většina termínů je měsíc před konáním již naplněna.

Pro větší skupiny zájemců akci zabezpečujeme v individuálních termínech také jako team building aktivitu pro firmy a větší skupiny zájemců (3 a více osob).

V případě nemožnosti účastnit se na akci v rezervovaném termínu, je zapotřebí min 7 dnů před datem akce svoji rezervaci zrušit. Domluvíme se na jiném vhodném termínu. V opačném případě máme již velmi omezené možnosti pro zabezpečení náhradníka a jsme nuceni účtovat storno poplatek ve výši 100% ceny.

Cena pro 3 osoby je 5.900,- Kč. Cena obsahuje veškeré náklady na pronájem letadla, zkušeného obchodního pilota - instruktora, palivo, přistávací poplatky na letišti Vodochody a DPH ve výši 20%.

K zážitku je možné přiobjednat

Vyhlídkový let kolem Bezdězu, nad Pálavou a Beskydami, dále lety a noční lety nad Brnem, Ostravou, let do Chorvatska a let na Ruzyň.

Názory klientů

Klient

Noční let Prahou
Noční let Prahou

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition