Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Řízení letadla ve vzduchu - skutečné

Zážitky ve vzduchu

Pilotem letadla - řídit letadlo

Pilotem na zkoušku a Pilot letadla je naprosto neopakovatelný zážitek. Vyzkoušíte si jaké to je být pilot letadla, ale ne na trenažeru, ale doopravdy ve vzduchu a v opravdovém letadle.

Tento v podstatě adrenalinový zážitek pilotem na zkoušku - pilot letadla je naprosto skvělým dárkem pro všechny, kdo mají rádi létání.

Od mala milujete letadla, volnost pohybu, vzrušení a myslíte si, že umíte jednat v krizových situacích? Chtěli jste někdy být pilot letadla? Lákalo by Vás sedět v kokpitu a zjistit, o čem to přesně je? Pojďte si vyzkoušet jaké to je být opravdový pilot letadla.

Buďte pilotem  na zkoušku. Strávíte hezký den mezi letadly a mezi stejně "postiženými" lidmi.

Při letu budete plnit funkci 2. pilota a budete řešit krizové situace

Co Vás čeká

Ztráta výkonu motorů. Mám poslední 3 minuty letu. Musím prostě co nejdříve přistát.

Možná během letu, kdy budete pilot letadla, dojde ke ztrátě výkonu motoru a vy budete muset pomoci kapitánovi s diverzí na záložní letiště. Pokud toto nebude v dosahu, pak s výběrem vhodné plochy pro nouzové přistání. Jako pilot letadla musíte zachovat naprostý klid a kontrolu nad situací. Budete hlásit všechny důležité hodnoty, které uvidíte na přístrojích.

Nevím kde jsem a musím se dostat na letiště.

Během letu jako pilot letadla může dojít ke ztrátě orientace. Najednou netušíte, kde jste a kam letíte. Máte k dispozici jen mapu, kompas a navigační přístroje na palubě. Dispečer na vaší frekvenci se vám snaží pomoct, ale vy jste 3.000 ft nad zemí a letíte 100 mil za hodinu, kdežto on sedí na pohodlné židli. Je to na vás. Jste opravdový pilot letadla a paliva máte omezené množství.

Společně s pilotem naplánujete let, zakreslíte trasu v mapě, zkontrolujete aktivaci vzdušných prostorů, naprogramujete palubní přístroje, zjistíte aktuální meteorologické podmínky, provedete předletovou prohlídku letadla, poslechnete si,

jak vyžádat povolení ke startu jako pilot letadla? Odposlechnete správnou frazeologii při komunikaci s řídící věží. Jako druhý pilot letadla zkontrolujete předletové úkony po kapitánovi letadla.

Vyzkoušíte si, zda máte talent být pilot letadla a zda dokážete s klidem řešit nouzové situace.

Po obdržení povolení jako pilot letadla narolujeme na dráhu. Poslední kontrola přístrojů. Motor na plný výkon, akcelerace rychlosti a odlepení od země... letíme.

Po startu budete mít na starosti jako druhý pilot letadla navigaci letadla. K dispozici budete mít pouze mapu a kompas.

Přistaneme minimálně na 2 dalších letištích a po cestě si nenecháme ujít zajímavá místa. Tedy pokud na jejich sledování budete mít čas… :-))

Budeme mít k dispozici 4 místné letadlo (Cessna 172/182). Před letem budete seznámeni s letadlem, uděláme společně celou předletovou přípravu. Také detailně probereme scénář letu a obdržíte pokyny pro nenadálé případy :-)).

Let včetně mezipřistání je naplánován na přibližně jeden a půl hodiny a každý účastník bude vždy minimálně po 20 minutách plnit simulovanou funkci jako 2. pilot letadla na pravém předním sedadle vedle kapitána. Přistaneme na 2 dalších letištích, kde se posádka vystřídá.

Po návratu na letiště uděláme poletový briefing, probereme celý let a zážitky. Povíme si o létání vše, co vás bude zajímat. Připravte si svoje otázky. Teď jste pilot letadla. :-)

Délka

20 minut samostatného řízení jako opravdový pilot letadla

doba letu celkem cca 60 minut

doba celého zážitku cca 3 hodiny

Lokalita

Středočeský kraj (Praha, Brno, Ostrava)

Počet osob/cena

1 os. / 4800,- Kč Brno a Ostrava

1 os. / 5800,- kč Praha

Doprovod

Diváci, přítelkyně, manželé a další blízcí jsou vítání. Mohou se účastnit, pozorovat předletovou přípravu, fotografovat, filmovat a dodávat vám odvahu nebo naopak srážet přílišné sebevědomí.

Sezóna/počasí

Počasí je pro tuto akci Pilot letadla velmi podstatné. V případě špatného počasí - nízká viditelnost, silný vítr, není z bezpečnostních důvodů možno akci realizovat. V takovém případě bude vybrán náhradní termín. O zrušení akce a přesunutí na jiný termín bude s konečnou platností rozhodnuto den před plánovaným termínem do 21:00. Informaci o případném zrušení obdržíte SMS zprávou.

Balíček obsahuje

Předletovou přípravu, briefing, nástup do letadla, odlet na trasu, návrat na letiště a poletový rozbor.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Na zážitek Pilot letadla si vezměte sportovní oblečení. Kabina letadla je v zimě vytápěná. Něco na psaní a na poznámky. Foťák, aby jste zdokumentovali zážitky své a svých pilotních kolegů a hlavně pohodovou náladu.

Zdravotní stav a věkové omezení

Akce Pilot letadla je určena všem, kteří chtějí zažít něco více, než jen vyhlídkový let. Se zkušeným kapitánem prožijete vše, co obnáší řízení letadla jako druhý pilot letadla. Akce je vhodná pro muže i ženy od 18 let. Mladší osoby pouze v doprovodu (nebo souhlasem) rodiče.

Let je naplánován na minimálně 1 hodinu čistého letového času a dále 50 minut pro přistání na dalších letištích. Každý člen posádky bude minimálně 20 minut plnit simulovanou funkci 2. pilota na pravém předním sedadle vedle kapitána.

Rezervaci je vhodné provést minimálně 4 - 6 týdnů před plánovaným termínem. Většina termínů je měsíc před konáním již naplněna.

Pro větší skupiny zájemců akci zabezpečujeme v individuálních termínech také jako team building aktivitu pro firmy a větší skupiny zájemců (3 a více osob).

V případě nemožnosti účastnit se na akci v rezervovaném termínu, je zapotřebí min 7 dnů před datem akce svoji rezervaci zrušit. Domluvíme se na jiném vhodném termínu. V opačném případě máme již velmi omezené možnosti pro zabezpečení náhradníka a jsme nuceni účtovat storno poplatek ve výši 100% ceny.

Cena za osobu je 4.900 Kč. Cena obsahuje veškeré náklady na předletovou přípravu, materiály, které obdržíte, náklady na pronájem letadla, zkušeného obchodního pilota - instruktora, palivo, přistávací poplatky na letištích a DPH ve výši 20%.

K zážitku je možné přiobjednat

Vyhlídkové lety kolem Bezdězu, nad Pálavou a Beskydami, dále lety a noční lety nad Brnem, Ostravou, let do Chorvatska a let na Ruzyň.

Názory klientů

Klient

"bomba, já fakt řídil letadlo, skvělý zážitek, díky. Roman"

"fakt dobrý, díky všem. Vašek"

"tak už jsem i já Pilot letadla. To je neuvěřitelný. Tomáš"

"díky. Petr"

Pilotem letadla - řídit letadlo
Pilotem letadla - řídit letadlo

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition