Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Vyhlídkový let letadlem kolem Karlštejna

Zážitky ve vzduchu

Vyhlídkový let kolem Karlštejna

Super zážitky a naprosto skvělými dárky je vyhlídkový lety letadlem kolem Karlštejna.

Vyhlídkový lety letadlem kolem Karlštejna jsou nejžádanější trasou vyhlídkového letu za výhodnou cenu. Velký okruh pro vyhlídkové lety letadlem trvá 40 minut letu.

Chcete prožít zajímavý zážitek v oblacích? Vyhlídkový lety letadlem?

Chtěli by jste vidět část Prahy, Průhonický park, Vltavu, soutok Berounky a Vltavy, vysílač Cukrák, Karlštejn, Velkou a Malou Ameriku, romantická zákoutí v Davli? To vše nabízí vyhlídkový let letadlem.

Vyhlídkový let letadlem je vzdušný zážitek od agentury na zážitky Krásné zážitky s.r.o.

Co Vás čeká

Vyhlídkový let letadlem. Akce začne předletovým briefingem, na kterém obdržíte informace o letu, bezpečnostní pokyny na palubě letadla a ukážeme si trasu letu. Poté nasedneme do letadla a po všech potřebných úkonech odstartujeme z letiště na plánovanou trasu.

Odlet Praha - Letňany - Průhonice (park) > soutok Berounky a Vltavy - Vysílač Cukrák - Karlštejn - Malá a Velká Amerika - Davle (romantická zákoutí Vltavy) - Praha Letňany.

Délka trasy pro vyhlídkové lety ledadlem je přibližně 120 km a celý let je naplánován na přibližně 40-50 minut letového času.

Poletíme 4 místným letadlem Cessna 172. Cestovní rychlost je 200 km/h a dolet cca 800 km. Jedná se velmi bezpečné a osvědčené letadlo.

Délka

doba letu 40 minut

celková doba trvání zážitku vyhlídkové lety kolem Karlštejna je cca 1 - 1,5 hodina

Lokalita

Středočeský kraj, Karlštejnsko

Počet osob/cena

1 os. / 3480,- Kč - 40 minut

Doprovod

Diváci, přítelkyně, manželé a další blízcí jsou vítání. Mohou se účastnit, pozorovat předletovou přípravu, fotografovat, filmovat.

Sezóna/počasí

Počasí je pro vyhlídkové lety letadlem velmi podstatné. Pro vyhlídkové lety letadlem potřebujeme dobrou dohlednost a vyhnout se nebezpečným jevům, jakými jsou například bouřky. Na druhou stranu zase k provedení letu nepotřebujeme pouze krásný letní slunečný den bez mráčků. Létáme po celý rok. Rozhodnutí o konečném provedení letu je na kapitánovi letadla.

V případě, že by nevypadalo počasí jako letové, obdrželi byste den před akcí do 21:00 hodin SMS zprávu, že se akce přesouvá na další plánovaný termín.

Bohužel zejména ranní mlhy a bouřky se velice těžko předpovídají stejně jako to, kdy se rozplynou, a vyhlídkové lety letadlem bude možné uskutečnit. Proto je možné, že budou vyhlídkové lety letadlem v rámci dne posunuty. V případě nepříznivého počasí bude akce přesunuta na nejbližší další plánovaný termín. Termíny pro vyhlídkové lety letadlem se pak domluvají operativně v případě přesouvání akce.

Balíček obsahuje

Předletovou přípravu, briefing, nástup do letadla a odlet na trasu.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Na vyhlídkové lety letadlem si vezměte sportovní oblečení, fotografický aparát, abyste zdokumentovali trasu a svoje zážitky a hlavně pohodovou náladu.

Zdravotní stav a věkové omezení

Přesný čas srazu na vyhlídkové lety letadlem bude upřesněn na základě potvrzené přihlášky, abychom optimálně stanovili jednotlivé posádky. Časy srazu posádek obdržíte 3 dny před akcí emailem.

Rezervujte si prosím čas na flexibilně celý den. Jednak se časy posádek pohybují od 8:00 do 16:00 a navíc i ty se mohou v průběhu dne upravit podle aktuálního počasí.

Na palubu letadla je zakázáno brát

Alkoholické nápoje a omamné látky, ostré předměty, zbraně bodné a střelné, všechny předměty a chemikálie, které by mohli ovlivnit bezpečnost letu a negativně působit na řádnou způsobilost pilota.

Dle nařízení Evropské agentury pro bezpečnost letectví a směrnic provozovatele letadla můžete být před vstupem na palubu podrobeni osobní bezpečnostní prohlídce, která zabezpečuje zachování bezpečnosti letu a celé posádky.

(vezměte prosím s sebou občanský průkaz)

K zážitku je možné přiobjednat

Vyhlídkové lety letadlem kolem Bezdězu, nad Pálavou a Beskydami, dále vyhlídkové lety a noční lety nad Brnem, Ostravou, let do Chorvatska a let na Ruzyň.

Vyhlídkový let kolem Karlštejna

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211637
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition