O nás

Máte rádi adrenalin a dobrodružství? Řídili jste někdy opravdový tank? Formuli? Vrtulník? Letadlo? Skákali s padákem? Hráli paintball? Nebo chcete pro změnu plout na jachtě či plachetnici? Tyto zážitky můžete dostat nebo je naopak darovat někomu blízkému. Tak na co čekáte? Vyberte si zážitky které splní Vaše sny a přání!

Na našich stránkách najdete auta, letadla, lodě, čtyřkolky, paintball, dárky, zážitky, zájezdy, akce, narozeniny, moře, motorky, erotiku nebo cestování. Najdete super tipy na skvělou dovolenou. Dále najdete zážitky v zoo, off road, koně, formule, motokáry, pivní lázně, jízdu tankem, kurzy, auta jako je ford, nissan, audi, porsche, ferrari, bmw, potápění, kurzy potápění, potápění v Chorvatsku nebo potápění v Egyptě, let vrtulníkem, masáže, relax, ubytování, western, víno a mnoho, mnoho dalších krásných zážitků. Stačí se jen podívat.

Můžete řídit cokoliv, můžete létat v čemkoliv, můžete dělat cokoliv. Je jen a jen na Vás, zda dáváte přednost adrenalinu, relaxaci nebo romantice. Chcete řídit sněžný skútr? Letět balónem nebo akrobatickým letadlem? Užít si víkend na zámku? Nebo snad chcete vést psí spřežení? Oddávat se smyslné thajské či čokoládové masáži a nebo se koupat v pivní lázni? Možností těchto zážitků máte skutečně mnoho …

Máte snad děti, které se nudí? Co takhle je vzít na projížďku jeepem po safari, nechat je hledat poklad na bájné hoře, zkusit si jaké je to být vězněm. Dopřejte jim naučit se lézt po horách při horolezeckém výcviku, jízdu na motokárách, lezení v lanovém parku, kurz potápění, sjíždění řeky. Tak na co ještě čekáte? Nechte děti prožít svůj sen!

Každý z nás touží udělat tomu druhému radost na kterou bude dlouho vzpomínat. Prožít něco neočekávaného, vzrušujícího, fantastického, netradičního, jedinečného, báječného a nezapomenutelného. Dokonalé dárky v podobě zážitků od nás splní  Vašim blízkým a kamarádům přesně to očekávání, protože zážitky jsou vzpomínky a vzpomínky jsou duševní bohatství, které Vám nikdy nikdo nevezme a které Vás budou obohacovat po celý život. Takové dárky se nezapráší ani nezmizí. Zůstávají v mysli obdarovaného s nehynoucí vzpomínkou na dárce. A není to o penězích. Je to o vztahu, lásce a nezapomenutelných zážitcích.

Kontaktní formulář

Položky označené * je nutné vyplnit.