Alberte, jeďte!

Alberte, jeďte!

Vyber si svou variantu

Alberte, jeďte!

Kód: 1211234.1
Až 8 osob
3 990 Kč
+ -

Co Vás čeká

Hledáte dárek, kterým byste opravdu oslnili?

Chcete si užít pocitu, který vidíte jen ve filmech? Mít osobního řidiče a Lincolna ke své potřebě a být alespoň na chvíli nějakou celebritou? Chcete si užít nastupování a vystupování z tohoto vozu na vašich známých místech? Chcete se blísknout před ostatními, vyrazit jim dech nebo si jen užít recese a srandy? Objedeme vaše kamarády a každého můžete svést. Namluvte jim, že jste vyhráli první ve sportce a že jste nevěděli co s penězi.

Nechte se hýčkat luxusním interiérem naší 8,6 metru dlouhé limuzíny například při cestě na letiště, obchodní jednání, či jen tak z místa na místo. Bezpečně a komfortně vás a dalších až 7 lidí přepravíme dle vašeho přání po celé ČR ale i po Evropě. Během jízdy můžete v soukromí interiéru vozu nikým nerušeni poslouchat svou oblíbenou hudbu, dívat se na svůj oblíbený film na LCD televizi, či jen tak relaxovat, oddávat se romantické jízdě a dát si oblíbený nápoj z našeho vybaveného baru. V případě vašeho zájmu jsme schopni zajistit také catering na palubě vozu na míru.

 

Co vás čeká?

  • vyzvednutí v Karlových Varech a okolí do 10 km (vyzvednutí na jiných mistech než K.Vary nebo více jak 15 km, je kalkulace na vyžádání)
  • hodinová jízda limuzínou
  • nápoje zdarma - 1x lahev sektu + nealko nápoje
Místo
Karlovy Vary a okolí do 15 km (pro jinou lokalitu nás předem kontaktujte) 
Baliček neobsahuje
Jízdu mimo Karlovy Vary (je možné objednat) 
Balíček obsahuje
Hodinovou projížďku limuzínou Lincoln, vyzvednutí a návrat do místa bydliště v Karlových Varech a okolí do 15 km, 1x sekt, základní nealkoholické nápoje 
Celková délka
1 hod.
Doprovod
Do auta se vejde 8 lidí 
Počet osob
Až 8 
Sezóna/počasí
Celoročně 

Fotogalerie

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel

Obdarovaný

Varianty zážitku (označte jednu z variant):
Alberte, jeďte!

+ -
Až 8 osob 3 990 Kč

Platební podmínky

Doprava

zdarma

Platba

zdarma

Položky označené * je nutné vyplnit.